PDA

Zobacz pełną wersję : naklejki



zielak85
16-10-2010, 21:22
witam, jestem klubowiczem od roku i nie mam nic związanego z przynależnością do klubu, chciałbym się dowiedzieć jak mogę zdobyć naklejkę na mojego mondka, pozdro [/img]

Dziadzia
16-10-2010, 21:37
w gadżetach dla wszystkich

http://www.mondeoklubpolska.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=88189

piotr130872
16-10-2010, 21:47
witam, jestem klubowiczem od roku i nie mam nic związanego z przynależnością do klubu, chciałbym się dowiedzieć jak mogę zdobyć naklejkę na mojego mondka, pozdro [/img]
Klubowiczem to Ty chyba nie jesteś. Jesteś forumowiczem.

Celtic
16-10-2010, 22:41
witam, jestem klubowiczem od roku i nie mam nic związanego z przynależnością do klubu, chciałbym się dowiedzieć jak mogę zdobyć naklejkę na mojego mondka, pozdro [/img]
Klubowiczem to Ty chyba nie jesteś. Jesteś forumowiczem.

:beer: :beer: :wall:

kreml73
16-10-2010, 22:44
witam, jestem klubowiczem od roku i nie mam nic związanego z przynależnością do klubu, chciałbym się dowiedzieć jak mogę zdobyć naklejkę na mojego mondka, pozdro [/img]
Klubowiczem to Ty chyba nie jesteś. Jesteś forumowiczem.

Niektórzy niegrzeczni nazywają to "użyszkodnikiem" :))

Sławomir
17-10-2010, 08:22
No to tu;
http://www.mondeoklubpolska.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=89666&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

zielak85
18-10-2010, 11:53
nie czepiajcie się słówek chodziło mi oto że jestem zarejestrowany w MKP

pupek86
18-10-2010, 20:56
nie czepiajcie się słówek chodziło mi oto że jestem zarejestrowany w MKP

nikt się nie czepia, ale na MKP forumowicz a klubowicz to duża różnica, właśnie w gadżetach. niemniej jednak każdy jest mile widziany ;)

buko
18-10-2010, 21:11
nikt się nie czepia, ale na MKP forumowicz a klubowicz to duża różnica,
tylko w kolorze, łączy nas to samo, miłość do forda mondeo :metal:

Juzek
18-10-2010, 21:13
Kolego Zielak :bigok:

Zapraszamy na spoty i Zloty :) poznasz atmosferę i nie będziesz chciał opuścić MKP :)

pupek86
18-10-2010, 21:31
tylko w kolorze, łączy nas to samo, miłość do forda mondeo Metal

dokładnie tak :)

COUGAR
18-10-2010, 22:30
nie czepiajcie się słówek chodziło mi oto że jestem zarejestrowany w MKP

nikt się nie czepia, ale na MKP forumowicz a klubowicz to duża różnica,

No niestety muszę się z Tobą zgodzić, choć pamiętam stare dobre czasy gdy nie było widać, że są równi i równiejsi zarówno w gadżetach jak i na całym forum. Liczyła się wzajemna pomoc i Mondeo.

pupek86
18-10-2010, 22:39
Liczyła się wzajemna pomoc i Mondeo.

I nadal tak jest. Każdy użytkownik MKP jest na tym samym poziomie równości, a gadżety to inna bajka.

Brodziu
19-10-2010, 13:26
nie czepiajcie się słówek chodziło mi oto że jestem zarejestrowany w MKP

nikt się nie czepia, ale na MKP forumowicz a klubowicz to duża różnica,

No niestety muszę się z Tobą zgodzić, choć pamiętam stare dobre czasy gdy nie było widać, że są równi i równiejsi zarówno w gadżetach jak i na całym forum. Liczyła się wzajemna pomoc i Mondeo.

Ja też pamiętam czasy o których piszesz :satan:

Wiem że to OT ale wyjaśnij mi kolego COUGAR co masz na myśli pisząc "są równi i równiejsi" ???
To że klubowicze mają swój kącik klubowy? To że niektóre gadżety są tylko dla klubowiczów???

A jak myślisz z czyjej kasy jest utrzymywany serwer na którym funkcjonuje to forum??? Ano właśnie ze składek klubowych, więc nie dziw się że coś klubowiczom się za to należy.

Klubowicz płacąc składkę klubową zyskuje dostęp do wszystkich gadżetów, a user nie płacąc składki klubowej jest o tę kwotę bogatszy i nadal może korzystać z forum. Gdzie tu niesprawiedliwość? :niewiem:

Mam wielu znajomych z forum którzy nie są klubowiczami i traktuje ich tak samo jak klubowiczy, bo liczy się człowiek, a nie kolor nick'a

I to tyle w tym temacie

COUGAR
19-10-2010, 20:44
I to tyle w tym temacie

No skoro tak mówisz to OK, wyraziłem tylko swoje zdanie na ten temat, którego nie zmieniam. Napisałbym szerzej co miałem na myśli, ale jak sam zauważyłeś jest to OT więc nie ma sensu wszczynać niepotrzebnej dyskusji.

Pozdrawiam,
Piotr
:beer:

Brodziu
20-10-2010, 21:52
I to tyle w tym temacie

No skoro tak mówisz to OK, wyraziłem tylko swoje zdanie na ten temat, którego nie zmieniam. Napisałbym szerzej co miałem na myśli, ale jak sam zauważyłeś jest to OT więc nie ma sensu wszczynać niepotrzebnej dyskusji.

Pozdrawiam,
Piotr
:beer:

:satan: zawsze możemy poprosić adminów o umiejętne pocięcie tematu i założenie nowego wątku. :)

"I to tyle w tym temacie" to się odnosiło do mojej wypowiedzi. Natomiast jako czerwony chętnie usłyszałbym jednak co miałeś na myśli, bo każda dyskusja o ile jest konstruktywna może wnieść coś dobrego do naszego forum :)
A dla mnie nie ma znaczenia czy ktoś jest klubowiczem czy userem - dla mnie liczy się człowiek i cenie sobie każdą opinię choć nie z każdą się zgadzam :satan: