PDA

Zobacz pełną wersję : Geometria kół



artur2
22-11-2005, 09:07
Witam wszystkich.
Czy w MKIII geometria kół ustawiana jest tylko z przodu, czy również z tyłu?
Pamiętam że w poprzednim modelu ustawiało się na obu osiach.

Graluu
22-11-2005, 09:09
u mnie regulowali przód

mickey
22-11-2005, 09:36
Ustawia się również tył.

jack
22-11-2005, 09:43
Witam wszystkich.
Czy w MKIII geometria kół ustawiana jest tylko z przodu, czy również z tyłu?
Pamiętam że w poprzednim modelu ustawiało się na obu osiach.
Jak to w poprzednich modelach?, jak byłem sprawdzać to też mi robili tylko przód, co ciekawe jak sprawdzałem ceny w ASO to też powiedzieli że tylko przód. 8O Czyżby kolejni niekompetentni :getsome: mechanicy?

Valent
22-11-2005, 09:53
Jak to w poprzednich modelach?
MK2 ma regulowaną zbieżność obu osi więc zapewne u Ciebie jest podobnie.

mickey
22-11-2005, 10:00
Jeżeli z tyłu jest zawieszenie wielowahaczowe to ustawia się jego geometrię.

gozma
22-11-2005, 10:08
Jak to w poprzednich modelach?, jak byłem sprawdzać to też mi robili tylko przód, co ciekawe jak sprawdzałem ceny w ASO to też powiedzieli że tylko przód. 8O Czyżby kolejni niekompetentni :getsome: mechanicy?

Mam MkI tak jak Ty i u mnie ustawiali najpierw tył, a później przód. Tak więc, reguluje się i z tyłu i z przodu. Dostałem nawet piękny wydruk z wartościami przed ustawieniem i po ustawieniu

Unkas
22-11-2005, 10:39
Też ostatnio byłem i ustawiali mi tak jak u gozmy tył a później przód.

navigator
22-11-2005, 10:46
Mam MkI tak jak Ty i u mnie ustawiali najpierw tył, a później przód. Tak więc, reguluje się i z tyłu i z przodu. Dostałem nawet piękny wydruk z wartościami przed ustawieniem i po ustawieniu

...to i ja cos dodam, we wszystkich baleronach tj, MK: I, II, III - które były/są w moich łapskach - regulacja odbywała się/odbywa na dwu osiach, a nawet powiedziano mi że ustawia sie przód względem tyłu.

:satan: E :satan:

krzys-68
22-11-2005, 18:03
Witam wszystkich.
Czy w MKIII geometria kół ustawiana jest tylko z przodu, czy również z tyłu?
Pamiętam że w poprzednim modelu ustawiało się na obu osiach.Jest regulacja przedniej i tylnej osi