PDA

Zobacz pełną wersję : Denso - problem z uruchomieniem Bluetooth



Slawo2000
24-10-2010, 21:21
Witam
Próbowałem dzisiaj uruchomić funkcję Bluetooth w moim Mk3 z Denso. Niestety, komórka widzi urządzenie (Ford Navi), ale chce aby wprowadzić hasło. Próbowałem wprowadzić jako hasło kod radia, ale bezskutecznie. Czy kupując auto powinienem był oprócz kodu radia otrzymać też kod do Bluetooth?

WojtasS
24-10-2010, 23:10
a próbowałeś standardowe kody 1111; 1234, 12345, 0000 ? albo podobne?

Slawo2000
25-10-2010, 22:56
Próbowałem dzisiaj wprowadzać różne "standardowe" kody, ale niestety bez efektu...

mikruss
25-10-2010, 23:22
Zobacz czy z innym telefonem też taka sama sytuacja.

cichyp
16-11-2010, 01:52
a jak włączyć Bluetootha w denso?

cichyp
22-11-2010, 17:36
ponowie pytanie z przed tygodnia... bo bym był mile zaskoczony jak bym miał w Denso bluetootha.


Dalej nie mogę znaleźć czytnika płyt do navi Denso, czy jak jest w "kieszeni" w bagażniku tam gdzie powinna być zmieniarka to jest jakoś bardziej ukryty?

jaca1
22-11-2010, 17:53
Czytnik plyt do navi jest pod obudowa na zmieniarke. Jesli kieszen jest pusta tzna nie masz zmieniarki - musisz odkrecic obudowe - 4 srobki - tej kieszeni
i pod spodem jest czytnik.

cichyp
03-01-2011, 16:13
czytnik znalazłem, nawigacja z nową mapką sprawuje się super - dość dokładna, na pewno lepsza niż stara z 2005r.

A wracając do Bluetootha czy wszystkie denso miały go?

mikruss
03-01-2011, 18:51
Z tego co się orientuję to nie wszystkie miały fabrycznie zainstalowany moduł BT.

WojtasS
04-01-2011, 01:16
niestety nasz mondek nie BT, a szukamy modułu :metal:

Zaba
16-01-2011, 22:55
Podczepię się pod temat. W świeżo nabytym Mondku sprawdzałem działanie tego BT z dwoma telefonami. Z samsungiem S7220 zadziałał bez problemu. Natomiast HTC Desire nie potrafi się połączyć z tym całym FordAudio. No i po kilku próbach coś się sypnęło i już nie działa nawet z Samsungiem. Mam takie puytanie - czy jest jakiś sposób na przywrócenie fabrycznych ustawień w madule BT? Ewentualnie jak skasowac ustawienia z poziomu samego Denso? Oprócz tego zastanawia mnie jak się nazywa bardziej fachowo taka przystawka do podłączenie telefonu montowana pod podłokietnikiem bo chciałbym znaleźć przejściówkę do HTC ale nie wiem czego szukać/jak to nazwać :)

SeeB
17-01-2011, 21:17
czytnik znalazłem, nawigacja z nową mapką sprawuje się super - dość dokładna, na pewno lepsza niż stara z 2005r.

A wracając do Bluetootha czy wszystkie denso miały go?

raczej niewiele go ma, można w trybie serwisowym "wymusić" nijako pojawienie się ikonki słuchawki, ale jeśli nie ma BT/VC to ponownym uruchomieniu i tak zniknie.

cichyp
19-01-2011, 14:38
a czy można wykorzystać jakoś telefon ze schowka żeby podłączyć BT?

SeeB
19-01-2011, 21:06
nie za bardzo rozumiem?

Zaba
22-01-2011, 21:43
Podczepię się pod temat. W świeżo nabytym Mondku sprawdzałem działanie tego BT z dwoma telefonami. Z samsungiem S7220 zadziałał bez problemu. Natomiast HTC Desire nie potrafi się połączyć z tym całym FordAudio. No i po kilku próbach coś się sypnęło i już nie działa nawet z Samsungiem. Mam takie puytanie - czy jest jakiś sposób na przywrócenie fabrycznych ustawień w madule BT? Ewentualnie jak skasowac ustawienia z poziomu samego Denso? Oprócz tego zastanawia mnie jak się nazywa bardziej fachowo taka przystawka do podłączenie telefonu montowana pod podłokietnikiem bo chciałbym znaleźć przejściówkę do HTC ale nie wiem czego szukać/jak to nazwać :)

OK, po jakimś czasie zadziałało i z HTC i z Samsungiem, teraz jest wszystko w porządku, nic nie resetowałem tylko dałem odpocząć Denso :)
Jeśli chodzi o przystawki /adaptery to znalazłem jednego kolesia na alledrogo z takimi bajerami ale pisze ze ma tylko używki czyli do starszych modeli telefonów (około 20 różnych modeli przystawek do pewnie setki telefonów po 150pln ) ale nic do nowych - polecał pytać w serwisie (po około 600 pln). No ale z powodu tylko i wyłącznnie używania tego jako ładowarki w moim przypadku to wolę sobie zakupić łądowarkę do gniazda zapalniczki...