PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Mondeo 2007 mk3 jak dojsc do sruby kasujacej luz na p



windykatorek
13-11-2010, 22:44
witam , mianowicie mam luz na czpienu maglownicy wałku pionowym jak złapie za krociec kolo pedału gazu ma on znaczny luz na prawo i lewo luz kolo 1mm , układ pracuje dobrze nie stuka nie ma wycieków , moje pytanie czy taki luz ma byc ? bo sa magle z takim luzem fabrycznym , czy to wina łozysk i trzeba je wymienic , moze ktos rozbierał układ w mk3 po fl , luzu na wałku poprzecznym nie wyczuwam , sanki zasłaniaja srube regulacji, czy wystarczy odkrecic magiel od sanek i go wysunąc , czy trzeba odkrecac koncówki? bardzo prosiłbym o pomoc moje gg 1267430 lub fon 501371946 oddzwonie pozdrawiam

Jendrekmak
14-11-2010, 11:55
maglownica stosunkowo rzadko siada a już na pewno nie w tak młodym mk3 więc jeśli nie ma problemów to sobie odpuść. jeśli się upierasz to tylko odkręć 2 śruby trzymające magiel do ramy i ją trochę podnieś, może będzie wtedy dostęp. odpinanie całości to też odłączanie przewodów wspomagania, końcówek drążków ale nie mam pewności czy bez odkręcania ramy silnika w ogóle wyjdzie maglownica bo jest tam dość ciasno.

windykatorek
14-11-2010, 15:03
no własnie wszystko tam napchane i ciasno , nawet odkrecenie magla z gory to chwila roboty musze sie dokładnie przyjzec tej imprezie , gdyby ktos juz z tym walczył to prosze o rade

artax
14-11-2010, 15:32
znaczny luz 1 mm...Kolego odpuść.Minimalny luz musi być bo jesli jest na sztywno to moment rozsypie ustrojstwo.Tym bardziej ,ze nic nie puka.
pzdr