PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Radio "nie chce" płyty.



mozg
18-11-2010, 17:03
Szukałem na forum, ale nie znalazłem nic satysfakcjonującego, a mianowicie mam w mondeo radio 6006E i przy włączeniu pojawia się napis "CD ERROR" i radio wogóle nie chce "połknąć" płyty. Czy ktoś się spotkał z taką dolegliwością? Opłaca się to naprawiać? Posdrawiam

maniek_
18-11-2010, 17:16
U mnie przy takich samych objawach pomogło odłączenie zasilania na parę minut i ponowne podłączenie. Wtedy radio uświadomiło sobie że źle postępuje i nawróciło sie :)

marsen
18-11-2010, 20:19
radio uświadomiło sobie że źle postępuje i nawróciło sie
hehe jakie Ty masz mądre, aczkolwiek roztargnione radyjko :)) grunt że się nawróciło :)

mozg
19-11-2010, 11:21
Odłączenie zasilania spowoduje, że bedzie potrzebny kod a niestety go nie posiadam :wall: mimo wszystko próbowałem wyjąć radio żeby sprawdzić jaki to dokładnie model i radio się chyba zbuntowało bo nie chce wyjść w żaden sposób. Co robic?

Gebar
20-11-2010, 20:13
Co robic?
Bankowo uzyskać kod radia, jedź do ASO, tam go powinieneś dostać.

Jak nie masz kodu to ani nie odłączysz zasilania, ani nie oddasz radia do ewentualnej naprawy..

mozg
22-11-2010, 15:23
Kod do radia już mam, ale po odłączeniu i ponownym podłączeniu zasilana radio nie zaczęło postępować tak jak należy i nadal nie chce łyknąć płyty :( Wiecie czy ktoś się zajmuje takimi rzeczami w wawie?

barbarian15
22-11-2010, 15:58
Być może wpadł (ktoś wrzucił?,dzieci?)jakiś mały przedmiot do szczeliny i dlatego blokuje płytę.

hefi
22-11-2010, 16:03
zmieniarka powiedziala papa, szukaj nowego

ja juz w pewnym momencie doszedlem do tego, ze radio znow zaczelo brac plyty, nawet ukladalo je w kieszeniach, zmienialo ale przy probie wyjecia wykrzaczlo sie