PDA

Zobacz pełną wersję : [All] gdzie w warm-maz mozna naprawic głowicę UKF?



majkel7506
20-11-2010, 12:12
koledzy ..ewidentnie padła mi głowica w moim 6000 cd...gdzie w warminsko mazursiem mozna naprawic moje radyjko?prosze o namiary..ewentualnie tanio w polsce..

WojtekMK2
20-11-2010, 15:18
Tutaj: http://www.mondeoklubpolska.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=93213
Kolega kopikopczyk zapewne już się cieszy sprawnym radyjkiem, wczoraj mu odesłałem. Zapraszam.

kopikopczyk
21-11-2010, 19:30
zapewne już się cieszy sprawnym radyjkiem, wczoraj mu odesłałem.
Oj, kawałek drogi nas dzieli, u mnie na wsi poczta działa jak sama chce :)
Najprawdopodobniej radyjko dotrze do mnie jutro (w poniedziałek)
Wsunę do mojego Mondka i zaraz opiszę wrażenia ;)

kopikopczyk
23-11-2010, 21:46
Teraz już mogę odpowiedzieć i co najważniejsze: gorąco polecić pomoc kolegi WojtekMK2, no i oczywiście całą firmę "Audiotech" ;)

Moje radyjko 6000CD zaczęło po prostu "gubić fale" na paśmie UKF
Po włączeniu grało dobrze przez kilkanaście minut, czasami dłużej, a później na całym paśmie UKF jeden szum-żadnej stacji, albo tylko jedna, ta najsilniejsza.
Nawet ponowny skan nic nie dawał, szuka, szuka, zatrzymuje się na chwilę na tych wcześniej nastrojonych (zapamiętanych stacjach) szum, szuka dalej i tak w kółko.
Po wyłączeniu i ponownym włączeniu po kilkunastu minutach - wszystko gra....ale znowu tylko jakiś czas i to samo.

W końcu korzystałem właściwie już tylko z odtwarzacza CD.
Przeczytałem tutaj na forum w różnych tematach opis podobnych usterek i znalazłem wpis kolegi WojtkaMK2
Napisałem PW, potem maila, radyjko zapakowałem i wysłałem.
Wróciło ODCZAROWANE :)
Pięknie działa wszystko, żadnych szumów, jakby silniejszy sygnał z anteny, bo pojawiły się na UKF jeszcze 2 stacje - normalnie czary ;)

Każdemu kto ma sentyment do fabrycznych radioodbiorników Forda polecam !
Radio jak nowe.

Przy okazji jeszcze raz dziękuję Wojtkowi za pomoc ;)