PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Nowe Radio na 1 din czy 2



Damcio558
21-11-2010, 12:20
Witam planuje zmienić w swoim mondku radio.
Wchodziło w gre radio 1 din bo tańsze od 2 din ale jednak bardziej podobają mi się te duże radia,teraz ostatnio widzi mi się te:
http://allegro.pl/radio-samochodowe-dvd-usb-sd-bluetooth-tv-mp3-fm-i1313235335.html

Tylko nie wiadomo jakiej to jest firmy a na aukcji nie pisze :/
Patrzyłem i takie radia z ekranem kosztują ponad tysiąc a tu tak tanio i z opisu wynika że ma wszystkie bajery.
Miał ktoś takie radio lub wie co to może być?
Czy sterowanie w kierownicy miałbym z tym radiem?

Fred.X
21-11-2010, 12:43
Tyle to kosztuje przyzwoite radio 1 din, sam sobie odpowiedz dlaczego takie tanie z wyświetlaczem ,

WojtekMK2
21-11-2010, 13:27
Zlepek wodotrysków do którego tylko pijany chińczyk się przyznaje że zrobił to coś za miskę ryżu.
Miałem takie radyjka... Na stole reanimacyjnym u mnie. Po dotknięciu dostałem pryszczycy.
Kolego daruj sobie. Jeśli chcesz, kup coś prawdziwie ISTNIEJĄCEJ na tym świecie firmy. Jak to zrobić? Znajdziesz obiekt zainteresowania, to też znajdź lub zapytaj Sprzedającego (nie odpowie lub okłamie) o adres istnienia PRODUCENTA , nie IMPORTERA/DYSTRYBUTORA chłamu na PL. Wówczas można takie coś uszanować. I nie pytaj która firma lepsza, bo każdy Ci powie: ISTNIEJĄCA.
Choćby w Chinach, ale istniejąca , nie ukrywająca się na polach ryżowych.

kreml73
21-11-2010, 22:18
a moim zdaniem, jeśli masz sześć stówek "na wyrzucenie" to warto zaryzykować zakup tego sprzętu... Najważniejsze byś nie był zbyt wymagający i w razie jak coś będzie "nie tak" to będziesz świadomy ze dlatego jest "nie tak" że zapłaciłeś trzy razy mniej niż za markowe radio o podobnych parametrach...

Fred.X
21-11-2010, 22:22
a moim zdaniem, jeśli masz sześć stówek "na wyrzucenie" to warto zaryzykować zakup tego sprzętu... Najważniejsze byś nie był zbyt wymagający i w razie jak coś będzie "nie tak" to będziesz świadomy ze dlatego jest "nie tak" że zapłaciłeś trzy razy mniej niż za markowe radio o podobnych parametrach...
sam chyba nie wierzysz , w to co napisałeś ... :joint:

norbi333
21-11-2010, 22:37
a moim zdaniem, jeśli masz sześć stówek "na wyrzucenie" to warto zaryzykować zakup tego sprzętu... Najważniejsze byś nie był zbyt wymagający i w razie jak coś będzie "nie tak" to będziesz świadomy ze dlatego jest "nie tak" że zapłaciłeś trzy razy mniej niż za markowe radio o podobnych parametrach...
sam chyba nie wierzysz , w to co napisałeś ... :joint:
Czemu ,bogatemu wolno :bigok:

kreml73
21-11-2010, 22:40
a moim zdaniem, jeśli masz sześć stówek "na wyrzucenie" to warto zaryzykować zakup tego sprzętu... Najważniejsze byś nie był zbyt wymagający i w razie jak coś będzie "nie tak" to będziesz świadomy ze dlatego jest "nie tak" że zapłaciłeś trzy razy mniej niż za markowe radio o podobnych parametrach...
sam chyba nie wierzysz , w to co napisałeś ... :joint:
wcale nie, moim zdaniem to tak samo jak z narzędziami... Jeżeli firma "zdobywa rynek" to na początku robi nawet niezłe rzeczy, tylko po to żeby się rozeszło że "firma kogucik" jest niezła... Jak już się rozejdzie, to znajdują trzy razy tańszego producenta i wtedy już jest szajs, ale ludzie kupują bo "znana marka" Znam wielu takich którzy do tej pory jadą na "Topex-ach" i sobie chwalą, ale większość ma obdarte kostki właśnie przez "Topex-y"...

lukaswer1983
23-11-2010, 01:16
Moj kolega ma coś takiego "no name" w swoim nissanie primerze,i radyjko działa bez zarzutu,z kolei drugi zakupił radio tez nieznanej firmy z wysuwanym ekranem dotykowym i po miesiącu padł wyświetlacz...także loteria kolego :bigok:

luk_jag
23-11-2010, 09:42
Miałem podobne radio w explorerze i działało ze 2 lata. Szału nie było ale działoało