PDA

Zobacz pełną wersję : Nawigacja Satelitarna Forda



jedros1
27-11-2005, 15:19
Prosze powiedzcie mi czy Auto mapa pasuje do seryjnego nosnika forda????. Tzn czy na seryjnym Radiu Forda z mozliwoscia satelitarnej nawigacji jest w stanie odbioru Auto mapy????? :pc: Prosze o Pomoc a jezeli ktos ma Auto mape to bym chcial sprawdzic czy mi to odbierze :car: Pozdro Mundko maniacy :)
Za pomoc z gory wielkie dzieki :pad:

Kayu
27-11-2005, 15:33
Prosze powiedzcie mi czy Auto mapa pasuje do seryjnego nosnika forda????. Tzn czy na seryjnym Radiu Forda z mozliwoscia satelitarnej nawigacji jest w stanie odbioru Auto mapy????? :pc:

Niedasię :)
Automapa to program przeznaczony dla komputerów naręcznych (palmtopów :)) ) z systemem operacyjnym Windows CE z nakładkami, oficjalnie znanymi jako Windows Mobile (różne wersje, 2000,2003, 5). Nawigacja w fordzie to system dedykowany. Nie wiem jaki system był/jest w Mondeo, ale coś mi się wydaje że tzw. DX - czyli podobny jak w samochodach VAG. Z doświadczenia wiem, że jeśli chodzi o mapy naszego kraju to Automapa jest o niebo lepsza od nawigacji seryjnych w różnych samochodach. CO do Europy nie wypowiadam się bo nie wiem.
Do automapy potrzebujesz komputerka PocketPC ze zintegrowanym, lub oddzielnym modułem GPS. Ostatnio Asus wypuścił w całkiem przyzwoitej cenie nowe modele z wbudowanym GPSem (ok 1600 zł brutto). Dołożysz do tego uchwyt i ładowarkę samochodową, Automapę (cena od 130 za jedno miasto do 700 zł za cały kraj) i nawigacja jak ta lala :)

fuel111
27-11-2005, 16:38
Krótko i na temat nie ma możliwości :(

aro_d
28-11-2005, 21:19
nie będzie działać. Automapa jest dedykowana do palmtopów.