PDA

Zobacz pełną wersję : Niedzielny przegląd Focusa przed kupnem w KOSZALINIE - gdzie



Cubano
26-11-2010, 17:53
Pilne! Chcialbym wiedzieć czy w niedziele mozna zrobic podstawowy przegląd - jakikolwiek w sumie przed kupnem w KOSZALINIE (przyjeżdzam ze szczecina i nie mam możliwosci za bardzo w tygodniu) Forda Focusa? Jesli nie ma kogoś od Fordów to moze jakas stacja uniwersalna diagnostyczna? Pozdrawiam.

behemoth
26-11-2010, 18:36
ciężko będzie kolego. Stacje diagnostyczne w niedziele raczej pozamykane.

Cubano
27-11-2010, 22:15
Oki doki, no wiec, udalo sie na środe to przesunąć - co polecacie? Bemo w biesiekierzu czy jest cos tanszego i równie dobrego/lepszego ;-)

behemoth
28-11-2010, 10:04
Oki doki, no wiec, udalo sie na środe to przesunąć - co polecacie? Bemo w biesiekierzu czy jest cos tanszego i równie dobrego/lepszego ;-)
ja z bemo motors nie miałem za bardzo do czynienia, także się nie wypowiem na temat jakości ich usług. (a tak w ogóle to bemo jest w starych bielicach a nie w biesiekierzu :jezyk1: ) jeśli chodzi o zwykłą stacje kontroli pojazdów, to wybór jest spory. Ja osobiście polecam stację w Mercedes/Honda Mojsiuk również w st. bielicach (praktycznie na przeciwko bemo) ale podkreślam, że to zwykła okręgowa stacja kontroli pojazdów a nie spece od forda. Pozdrowienia i powodzenia przy zakupie! :metal2:

aras124
29-11-2010, 14:59
Oki doki, no wiec, udalo sie na środe to przesunąć - co polecacie? Bemo w biesiekierzu czy jest cos tanszego i równie dobrego/lepszego ;-)

Szkoda kasy na przegląd w ASO, lepiej jechać na jakąś stacje kontroli tak jak pisał behemoth, a powiedzą to samo. Pod komputer możesz się podpiąć na ul. Szczecińskiej tuż przed torami po lewej stronie (od strony Szczecina). To jest zakład takiej szybkiej usługi tylko kurcze nie pamiętam nazwy, ale przy samej głównej drodze. Byłem tam pare razy i zawsze dawali rade.

behemoth
29-11-2010, 23:20
To jest zakład takiej szybkiej usługi
oni się chyba nawet nazywają "stacja szybkiej obsługi" jak dobrze pamiętam. :)

aras124
30-11-2010, 14:32
oni się chyba nawet nazywają "stacja szybkiej obsługi" jak dobrze pamiętam.
Byc może nawet :) też nie pamiętam

behemoth
30-11-2010, 22:54
dzisiaj jak jechałem do pracy to sprawdziłem: "Auto-As. Stacja szybkiej obsługi" :)

behemoth
02-12-2010, 23:25
jak tam Cubano? oglądałeś tego focusa?