PDA

Zobacz pełną wersję : Zmieniarki Clarion



4DON
28-11-2005, 20:50
Wiecie może czy do Fordosskich radyjek 5000 pasują zmieniarki Clarion? Maja bardzo podobny magazynek i budowę do oryginalnych Fordoskich. jakby ktoś miał doświadczenie...np ta

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=73074322

alienides
29-11-2005, 01:44
Mialem chyba taka sama zmieniarke w komplecie z radyjkiem clariona. Radze sie dobrze zastanowic bo moja lubila przeskakiwac na kazdej wiekszej nierownosci a tych raczej nie brakuje. Nowy model to tez raczej nie jest, moja byla z 1994r. a po tylu latach z lasera nie wiele zostaje... Moze lepiej zainwestowac w lepsze radyjko z normalnym cd/mp3?

4DON
29-11-2005, 12:57
no właśnie muszę się zastanowić. Dzięki

waldemarz
29-11-2005, 13:00
Posluchaj kazda jest podobna do fordowskiej, ja ogladalem Sony i tez jest podobna. :)) :)) Trzeba bylo dac info ze chcesz kupic zmieniarke, wlasnie widzialem jak ktos sprzedal na allegro oryginalna od forda. Pamietaj tylko ze ten model zmieniarki Clarion nie ma tzw mechanizmu antywstrzasowego.

4DON
29-11-2005, 14:41
Dzieki jakbys coś miał na oku proszę o info. Z góry dzięki

STraits
29-11-2005, 22:10
W zasadzie kieszeń z clariona pasuje do zmieniarki FORD i to na 1000%. Zmieniarka FORD jest identyczna na 100% z clarionem - jest tylko jedna - ale zasadnicza różnica. WTYCZKA. Ford jak zwykle ułatwił sprawe i założył swoje gniazdo :| Schematu nie mam, ale jak masz kabel to myśle że sprawa jest do zrobienia - kwestia zarobienia nowej wtyczki.

waldemarz
29-11-2005, 22:18
Z tym pasowanie kieszeni na 1000% to nie bylbym pewien, poniewaz do mojej zmieniarki co mialem od Altoota nie pasowala. Pamietaj ze sa fordowskie rozne zmieniarki, jedne np od forda Scorpio maja troszke inne kieszenie niz te od forda mondeo wkladane do MK II.

altoot
29-11-2005, 23:30
Z tym pasowanie kieszeni na 1000% to nie bylbym pewien, poniewaz do mojej zmieniarki co mialem od Altoota nie pasowala. Pamietaj ze sa fordowskie rozne zmieniarki, jedne np od forda Scorpio maja troszke inne kieszenie niz te od forda mondeo wkladane do MK II.


Straits ma taką samą zmieniarkę jak Ty. Identyko jest.
Te od scorpio montowane były też w MDO MkI - całkiem co innego.

Innych nie było.

waldemarz
29-11-2005, 23:40
Wlasnie i dlatego kieszen od clariona pasuje chyba do tej co jest w scorpio i dlatego tak napisalem, bo nie pasowala do mojej.

altoot
29-11-2005, 23:58
Wlasnie i dlatego kieszen od clariona pasuje chyba do tej co jest w scorpio i dlatego tak napisalem, bo nie pasowala do mojej.

to zalezy jeszcze od jakiego clariona.
bo clarion nie robił jednego tylko modelu zmieniarki, tak samo jak ford nie wkladał jednej do samochodów...


Po prostu moze rafiłes na nie taki magazynek clariona jak potrzebujesz/potrzebowałes

STraits
30-11-2005, 00:39
Problem w tym że zanim kupiłem kieszeń do mojej zmieniarki to "pożyczyłem" od znajomego z Clariona i jest identyczna. nawet przycisk pomatańczowy jest i szybka. Po prostu nie ma napisu CD-Changer ;)

I jeszcze jedno - nie wszystkie zmieniarki są takie same. Kieszeń od Scorpio nie musi pasować do Mondeo, a w mondeo były 3 rózne rodzaje kieszeni - mówie o mondeo 1993-2000.