PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] SKrzynia infinity 600rms wzmak???



brunow
15-12-2010, 21:52
Witam w tym tygodniu zakupie skrzynie infinity http://moto.allegro.pl/infinity-dualbass-2260w-2x30cm-mdf-2400w-wroclaw-i1350221764.html taka jak w linku. Skzynie ma 3 miesiace kuzyn ma mi ja pchnac za 500 zl skrzynia wogle jeszcze niedotarta gdyz miala slabego wzmaka GTO 752E. Doradzcie co kupic? Taki jak proponuja w linku ze skrzynia. Budzet do 700zl

Fred.X
15-12-2010, 22:15
http://moto.allegro.pl/crunch-gtx4600-4x80w-rms-pieknebrzmienie-newmodel-i1356268695.html

http://moto.allegro.pl/hifonics-zeus-zxi4404-annivers-4-kan-pilot-wroclaw-i1350221754.html

http://moto.allegro.pl/steg-k-4-01-warszawa-nowy-dobra-cena-i1362344883.html

Celtic
15-12-2010, 22:27
wzmacniacz nie będzie tani do tej skrzyni,nie znam nawet dobrze tej firmy. mi tu na forum koledzy wybrali skrzynke Rockford'a link tutaj: http://allegro.pl/skrzynia-r1s412-rockford-fosgate-prime-promocja-i1316214111.html
mam pod to wzmaka a kupie ja po świętach, miałem nawet okazję odsłuchu i choć różnica między tą skrzynia którą podałeś w linku a tą "moją" jest kolosalna to pewnie jakościowo zagra podobnie, zależy czego oczekujesz, wykręcania flaków o 360* to ta którą podałeś pewnie bedzie dobra ale wzmak trzeba mocny pod to. jak juz wcześniej napisałem miałem możliwość odsłuchu tego rockforda i naprawdę gra rewelacyjnie. jeśli chcesz robić "lomot" w aucie to pewnie i to bedzie dobre, ja na przykład wolałbym kupić tańszą,markową skrzynię+wzmak i wygłuszyć auto, ale to tylko moja sugestia. pozdrawiam!

Dodano po 3 min.:

Budzet do 700zl
sam wzmak 7pak kosztuje pod to :jezyk1:

myślę ze kolega Fred pomoże.
sporo kasy ten wzmak kosztuje...

Fred.X
15-12-2010, 22:36
http://allegro.pl/sinuslive-sl-a-1500-monoblock-kurier-gratis-w-wa-i1369661897.html

no i ten rockford co podałeś w linku do aukcji ...

brunow
15-12-2010, 22:45
a uzywki jest cos godnego zainteresowania

Celtic
15-12-2010, 22:48
a uzywki jest cos godnego zainteresowania

no to musisz szukać tych modeli podanych powyżej na alledrogo w "używanych" ale watpie że znajdziesz. ten wzmak który masz spokojnie pociągnie ci "mniejszą" markową skrzynie a z efektu bankowo będziesz zadowolony.

brunow
15-12-2010, 22:54
ja niemam zadnego wzmaka bo kuzyn zostawil wzmacniacz sobie i podlaczyl glosniki na polce, a skrzynie moze nawet taniej wyrwe bo mu sie urodzilo dziecko i musi ja opchnac

Celtic
15-12-2010, 23:02
nie wiem kolego jak z tym wzmakiem, jeśli juz w 100% będziesz brał to Infinity to będziesz się musiał troche wykosztować na wzmaka,pytanie tylko czy jest sens? czy będziesz wykorzystywał 100% mocy tej skrzyni? czy raczej chcesz dobrego głębokiego basu w tle? jeśli jesteś w 100% zdecydowany na tą skrzynie to na wzmaka troche wydasz, chyba ze jakąś fuche wyłapiesz...

WojtekMK2
15-12-2010, 23:40
a uzywki jest cos godnego zainteresowania
A może to... a może tamto...
Kolego brunow, jakoś nie widzę zainteresowania radami, a to chyba dlatego że nie są one obiektywne.
Każdy potrafi znaleźć na All coś, co można by wkleić w poście i zbierać punkty za "dobre rady".
Koledzy Ci podpowiadają co znaleźli, ale żaden nie uzasadni dlaczego. Ba, nikt z nich nawet nie pytał jakiego audio oczekujesz a z góry Ci coś proponują wykazując się wiedzą z zakresu "bo u mnie gra". Jak gra? Aaaa i tu problem z określeniem.
Ja zanim Ci coś zasugeruję (a nic nie zasugeruję) musiałbym wiedzieć co i jak chcesz grać.
Czy naprawdę potrzebujesz tyle mocy? Czy naprawdę chcesz przekraczać próg 110dB?
Jeśli tak, to nie pytaj o jakość i zacznij studiować co człowiek tak naprawdę słyszy.
Chcesz fajnie sobie słuchać, czy szpanić komu blachy mocniej brzęczą?
Budujesz audio dla siebie czy firmowe demo?
A sorry, demo nie budujesz bo do tego potrzebna jest wiedza o dźwięku, brzmieniu i uchu, a Ty jej nie masz skoro o to pytasz.
Odnośnie aukcji którą wytypowałeś, dla mnie to zlepek bzdur , każda z nich skierowana do innego klienta i sprzedaż idzie.
Taki jest cel Sprzedawcy powszechnej głuchoty, by sprzedać i zarobić, a nie jak Ci się wydaje że to dobry produkt.
Co do jakości wątpliwości nie mam, ale ten produkt zrobi Ci krzywdę. Nie, nie zdaje mi się, Twój wybór.
Ja tego sprzętu NIE POLECAM!!!!!

Proszę zwracać uwagę na słownictwo - Krzychu32

Celtic
15-12-2010, 23:53
chłopie upisałeś się na pół strony i co ci to dało ? po co się wymądrzasz?

Fred.X
16-12-2010, 07:04
Wojtek , czego sie tak unosisz , jak chce buczydła , to niech weźmie, ja mu pokazałem , żeby napędzić 2x300W to nie jest taka tania sprawa, jeśli będzie mu zależało na jakości grania to sobie odpuści , a jak bardzo chce to niech ma urządzenie do odkręcania wkrętów ...

WojtekMK2
16-12-2010, 13:26
Kurcze, sorry, a gdzież ja się wymądrzam?
Jeśli jakieś moje słowa kogoś tknęły to przepraszam, nie zrobiłem tego umyślnie.
Ja to tak mam że jak kto komu szczerze dobrze radzi i spotyka się z nieuzasadnioną wątpliwością radobiorcy cyt: "a uzywki jest cos godnego zainteresowania" i na to też coś mu się dobrze poradzi ale zaraz padnie: "a może jeszcze tamto..." Toż to krew człeka zalewa. Niech się określi a nie fisiuje.
Jeszcze raz sorry.

Celtic
16-12-2010, 15:01
dobra nieważne nie ma sie o co kłucic :beer: nasz kolega nie sprecyzował dokladnie czego potrzebuje, w sumie nie wiemy nic...
no ale jak ja miałbym dać 1200zł za samą skrzynie ze wzmakiem, to sorry...wolałbym wygłuszyć auto kupić 4x w drzwi + tweetery i spokojnie starczyło by mi na wzmaka+skrzynke...spokojnie... no ale to zależy kto czego oczekuje, sieczki czy jakości... z tego co wyczytałem to jest 3x na NIE.

Gebar
16-12-2010, 16:03
Moim zdaniem Wojtek dobrze napisał, tylko nie można tego odbierać jako wymądrzanie.

Ja znów polecam monoblok JBL serii GTO , 7001E.

Fred.X
16-12-2010, 16:07
Moim zdaniem Wojtek dobrze napisał, tylko nie można tego odbierać jako wymądrzanie.

Ja znów polecam monoblok JBL serii GTO , 7001E.
hmm chyba troszku za mała moc ...

Gebar
16-12-2010, 16:47
te głośniki to 2x300 RMS

Dodano po 2 min.:

Wzmacniacz:
moc przy 14,4V
moc RMS, 4 Ohm 1 x 425 W
moc RMS, 2 Ohm 1 x 700 W

Jak to odczytać do 2 głośników po 300 RMS?

Fred.X
16-12-2010, 16:59
te głośniki to 2x300 RMS

Dodano po 2 min.:

Wzmacniacz:
moc przy 14,4V
moc RMS, 4 Ohm 1 x 425 W
moc RMS, 2 Ohm 1 x 700 W

Jak to odczytać do 2 głośników po 300 RMS?
no dokładnie , czyli przy 4 Ohm potrzeba 600W RMS

Gebar
16-12-2010, 17:06
czyli przy 4 Ohm potrzeba 600W RMS
Teraz czaje :)

Fred.X
16-12-2010, 17:17
Idealnie by było 2 x 350 , wtedy jest pełna kontrola głośnika
hmm reasumują dobrej klasy wzmak o takiej mocy kosztuje nie oszukujmy się , Caraudio , zaznaczam Audio , to nie jest tania sprawa ...

WojtekMK2
16-12-2010, 20:53
te głośniki to 2x300 RMS

Dodano po 2 min.:

Wzmacniacz:
moc przy 14,4V
moc RMS, 4 Ohm 1 x 425 W
moc RMS, 2 Ohm 1 x 700 W

Jak to odczytać do 2 głośników po 300 RMS?
no dokładnie , czyli przy 4 Ohm potrzeba 600W RMS

Można też spiąć te 2 głośniki w 2 Ohm i poszukać wzmaka 600W@2Ohm.
Strasznie prądożerne to będzie, spadki napięć i w konsekwencji nieosiąganie wymatematyzowanych mocy:)
Aaaaa jeszcze dodam, że mało który głośnik ma równo 4 Ohm. Zdarzają się nawet 3,1 jako 4 omowe a przy takich to już nie 2 a 1,55 Ohma , to już destrukcja dla większości wzmacniaczy.

Fred.X
16-12-2010, 21:01
Wojtek wzmaki , które są stabilne przy 2Ohm i o takiej mocy to już podchodzimy pod 2.000 zł ...

WojtekMK2
16-12-2010, 21:20
Wiem. Dlatego chcę nieświadomych sprowadzić (właściwie sami się sprowadzą) na ziemię że nie da się tanio i mocno.

Gebar
16-12-2010, 22:15
jak to nie?
A widły? :) :)

Celtic
16-12-2010, 22:43
jak to nie?
A widły? :) :)

:)) :)) :)) taaa.... do tego tuba voice craft'a aktywna i jest łomot gwarantowany :los: :helm: :satan: :) :los2: :helm: :los:

Zeus
16-12-2010, 22:57
Słuchajta chłopaki, bo tak czytam ten wątek, nie pierwszy zresztą o podobnej tematyce, i tak mnie zastanawia - po kie licho człowiekowi w aucie nagłośnienie o takiej mocy, może mnie ktoś raczy oświecić.
Czy to tak dla bajeru się te moce podaje, czy może te waty z car audio są jakieś inne niż ze sprzętu stacjonarnego ? Mam jakieś tam ogólne pojęcie na temat nagłośnienia, ale tego fenomenu pojąć nie potrafię.

P.S.1. Żeby nie było że spamuję, to słówko do autora tematu - nie napisałeś nic o jednostce centralnej i głośnikach, a to chyba jest dość ważne przy dołączaniu subwoofera.

P.S.2. Hifonics to powinien mi tantiemy wypłacać za nazewnictwo wzmacniaczy :))

WojtekMK2
16-12-2010, 23:10
Powyżej realnych 100W brutto to w większości dla szpanu. Myśleć zaczną jak zaczną głuchnąć. To z autopsji.
Wyleczyłem się i od tamtej pory ostrzegam każdego klienta żeby nie przesadzał . Nie dociera, ma napiertegować i tyle. Kiedyś osiągnięcie 140dB było kosztownym wyczynem. Dziś za przeciążanie słuchu płaci się grosze.
A szpan musi być. Stąd pomysł utworzenia zabawnego sąsiedniego tematu Car Audio po chłopsku.

Gebar
16-12-2010, 23:24
Troche za daleko pojechaliście.. Starzejecie się i tyle, innego rozwiązania nie widze..
Jak ktoś lubi słuchać muzyki cicho to starcza mu sprzęt fabryczny, jak ktoś, np. Ja słucha muzyki gatunku np. Drum and Bass to fabryka nie starczy. Dodatkowo bardzo lubie słuchać muzyki głośno i wcale nie czuje się szpanerem czy jak inaczej to nazwiecie. A jak ktoś nie lubi słuchać muzy, to nawet fabrycznego radia nie włączy.

PS. Przykłądowo ja, jak słucham głośno muzyki to zamykam zawsze wszystkie szyby, a tylko po to by uniknąć spojrzeń ludzi co się już starzeją :) i zapomnieli jak prawdopodobnie sami "szpanowali" jak oczywiście mieli czym, bo to już mamy inne czasy.

Dodano po 1 min.:

Pojechaliście wszystkich po jednej kategorii, nie ładnie :)

WojtekMK2
16-12-2010, 23:30
Sprostuję Kolego bo faktycznie możesz poczuć się urażony, bo oprócz demo, to czymże było moje auto w awatarze. Napędem dla klientów. Jak mi na słuch padło to miałem 35lat i jeśli to jest starzenie ;) to przede mną jeszcze kryzys wieku średniego ;) No ale ok,sorki.
A więc powinno być : "w zdecydowanej większości dla szpanu" ale dodam że problem słuchu dotyczy wszystkich.

Gebar
16-12-2010, 23:34
w zdecydowanej większości dla szpanu" ale dodam że problem słuchu dotyczy wszystkich.
Zgadzam się, ale żyjemy w takich czasach, że w szkole za głośno :), przy wejściu do każdej większej dyskoteli, lub klubu muzycznego wiszą kartki informacyjne, że jest tam bardzo głośno i wejście tylko na własną odpowiedzialność itd..
Jednym słowem.. Takie czasy.
Ja zdaje sobie sprawe, że ciśnienie w aucie niszczy mój słuch.. ale robie to świadomie i TYLKO dla siebie.
Moim zdaniem muzyka w aucie brzmi najlepiej :)

Celtic
16-12-2010, 23:34
Troche za daleko pojechaliście.. Starzejecie się i tyle, innego rozwiązania nie widze..
Jak ktoś lubi słuchać muzyki cicho to starcza mu sprzęt fabryczny, jak ktoś, np. Ja słucha muzyki gatunku np. Drum and Bass to fabryka nie starczy. Dodatkowo bardzo lubie słuchać muzyki głośno i wcale nie czuje się szpanerem czy jak inaczej to nazwiecie. A jak ktoś nie lubi słuchać muzy, to nawet fabrycznego radia nie włączy.

PS. Przykłądowo ja, jak słucham głośno muzyki to zamykam zawsze wszystkie szyby, a tylko po to by uniknąć spojrzeń ludzi co się już starzeją :) i zapomnieli jak prawdopodobnie sami "szpanowali" jak oczywiście mieli czym, bo to już mamy inne czasy.

Dodano po 1 min.:
Pojechaliście wszystkich po jednej kategorii, nie ładnie :)

podpisuje się pod twoim postem, tez lubie głosno sluchac muzyki, zwłaszcza DnB :beer: a co do zasuniętych szyb i gośnej muzyki i emerytów, to tez chodzi o to zeby SOBIE po prostu tej muzyki głośniej posłuchać a nie dudnić na całe osiedle czy wioske...

ps:
z resztą, fani disco polo zaraz by mnie dorwali Golf'ami III jakby sie dowiedzieli że ktoś gra głośniej niż oni :))

Fred.X
16-12-2010, 23:36
Troche za daleko pojechaliście.. Starzejecie się i tyle, innego rozwiązania nie widze..
Jak ktoś lubi słuchać muzyki cicho to starcza mu sprzęt fabryczny, jak ktoś, np. Ja słucha muzyki gatunku np. Drum and Bass to fabryka nie starczy. Dodatkowo bardzo lubie słuchać muzyki głośno i wcale nie czuje się szpanerem czy jak inaczej to nazwiecie. A jak ktoś nie lubi słuchać muzy, to nawet fabrycznego radia nie włączy.

PS. Przykłądowo ja, jak słucham głośno muzyki to zamykam zawsze wszystkie szyby, a tylko po to by uniknąć spojrzeń ludzi co się już starzeją :) i zapomnieli jak prawdopodobnie sami "szpanowali" jak oczywiście mieli czym, bo to już mamy inne czasy.

Dodano po 1 min.:

Pojechaliście wszystkich po jednej kategorii, nie ładnie :)
Znowu sie powtórzę :satan: ...
Ma grać , a nie urywać łeb i odkręcać śrubki ... :jezor:

Gebar
16-12-2010, 23:41
Wiem, że tak czy inaczej, nawet przy zamkniętych szybacz "coś tam" idzie na auta po boku..
Kiedyś pewna dama w A-clasie tak m ina światłach poprawiła humor, że tego dnia nic nie mogło go zepsuć..
Jej oglądanie się na boki i namierzanie centrum wydobywającej się muzyki i kwaśna mina połączona z kręceniem głową - BEZCENNA.

Ogólnie jestem kulturalnym kierowcą i nie lubie mimo wszystko zwracać na siebie uwage np. na światłach..
Jak pisałem wcześniej.. zawsze zamknięte szyby a czasami nawet w korku przykręcam siłe..

Potępiam pacjentów z otwartymi szybami z maksymalnie podkręconym audio.. Dla mnie to typowa wiocha..
Jak by mógł to by jeszcze bagażnik otworzył co by było lepiej słychać

Dodano po 1 min.:


Znowu sie powtórzę ...
Ma grać , a nie urywać łeb i odkręcać śrubki ...
Znów się powtórzę..
Ma być tak jak ja chcę (czyli właściciel auta) :)

WojtekMK2
16-12-2010, 23:47
Ech... to był szpan.... Wyczytałem kiedyś komentarz na stronie mojej mieściny, że jak na światłach stoi biała laguna (poprzednik awatarowego auta) to pieszym na pasach nogawki latają. Rozkręcałem wówczas firmę, ależ mi to było przychylne, jaki dumny się czułem :) Dzisiaj mam już markę i nic nie muszę udowadniać, wolę uświadamiać.

Dodano po 5 min.:

Łał, Zeus, aleś pytanie zapodał... Czytaj jaki ruch się zrobił :D aż miło.

Zeus
17-12-2010, 07:35
Zapodałem pytanie i tak do końca nikt mi nie odpowiedział. Tzn. rozumiem, dla szpanu, można się pochwalić mocą przed kolegami, podudnić itp. Ale jak dla mnie i tak fenomen pozostaje fenomenem.
Prosty przykład - końcówką 2x150W i kolumnami które są w stanie z siebie tyle wydolić można zrobić potworną ilość hałasu w dość dużym pomieszczeniu, tak że w krótkim czasie można z lekka oszaleć. Jeśli tą samą ilość hałasu wpompuje się do kabiny samochodu to będzie to jakaś niewyobrażalna dla mnie masakra.
Aby rozwiać wątpliwości forumowej "młodzieży" - pomimo swoich lat jestem wiecznie młody, uwielbiam słuchać muzyki w dowolnie wybranym miejscu, lubię słuchać jej na tyle głośno aby zagłuszyła wszystkie inne dźwięki (również u sąsiadów :satan:), nie mam kryzysu wieku średniego, nie oglądam się za siedemnastkami (tzn. oglądam się ale tak żeby żona nie widziała :hehe: ), nie drażni mnie jeśli ktoś słucha czegoś głośno, nawet jeśli jest to DnB czy disco polo.


Starzejecie się i tyle, innego rozwiązania nie widze..
Jak ktoś lubi słuchać muzyki cicho to starcza mu sprzęt fabryczny, jak ktoś, np. Ja słucha muzyki gatunku np. Drum and Bass to fabryka nie starczy. Dodatkowo bardzo lubie słuchać muzyki głośno i wcale nie czuje się szpanerem czy jak inaczej to nazwiecie. A jak ktoś nie lubi słuchać muzy, to nawet fabrycznego radia nie włączy.

Odpowiedź na bezpodstawne zarzuty starzenia masz powyżej :jezyk: . Sprzęt fabryczny moim zdaniem nie starczy do słuchania ani głośno ani z jakością (zwłaszcza w MK II, w IV już było jakościowo dość przyjemnie). A jak ktoś nie lubi słuchać muzy to niech nie słucha, mnie to nie akurat dotyczy :)


PS. Przykłądowo ja, jak słucham głośno muzyki to zamykam zawsze wszystkie szyby, a tylko po to by uniknąć spojrzeń ludzi co się już starzeją i zapomnieli jak prawdopodobnie sami "szpanowali" jak oczywiście mieli czym, bo to już mamy inne czasy.

Za czasów mojej wcześniejszej młodości szpanowało się inaczej - okno w pokoju na oścież, gała maksymalnie w prawo aż do poziomu zniekształceń, po czym chodziło się po osiedlu aby sprawdzić gdzie jeszcze słychać :))
A jak ktoś miał swój samochód to w ogóle był szpan niezależnie od jakiegokolwiek CA w środku.


podpisuje się pod twoim postem, tez lubie głosno sluchac muzyki, zwłaszcza DnB a co do zasuniętych szyb i gośnej muzyki i emerytów, to tez chodzi o to zeby SOBIE po prostu tej muzyki głośniej posłuchać a nie dudnić na całe osiedle czy wioske...

Za tego emeryta zaproszę Cię na śniadanie do ZOO :palacz:
Koledzy, więc jak słuchacie głośno dla siebie w aucie, to jak się Wam wydaje, jaką moc spożytkowujecie na takie głośne słuchanie ?


Znowu sie powtórzę ...
Ma grać , a nie urywać łeb i odkręcać śrubki ...

Więc moim zdaniem wystarczy jakieś 50 watów. Skoro zagra w domu to pewnie i w aucie też. I dalej nie wiem po co te 300 czy 450W w samochodzie :(

P.S. A autor tematu oddzielił się kompletnie od naszej rzeczywistości...

Fred.X
17-12-2010, 08:00
hmm Zeus popre Cię inaczej , ludzki słuch jest w jakimś stopniu też ograniczony i przy wysokich dB nie słychać już parę rzeczy , także dla mnie sa to buczydła i dudnienie ...
Mam w domu całkiem przyzwoity zestaw do słuchania (denon+ jamo) i podobnie budowałem w aucie ...

Dodano po 4 min.:

Na moje sub 150-200W RMS pokroju Rockford, JL Audio wystarcza , gra naprawdę świetnie miękko , szybko, nie spóźnia się , i co najważniejsze dość nisko potrafią zejść , sub ma być uzupełnieniem pasma , a nie grać "pierwsze" skrzypce w konfiguracji...

WojtekMK2
17-12-2010, 11:04
sub ma być uzupełnieniem pasma , a nie grać "pierwsze" skrzypce w konfiguracji...
Tymczasem w zdecydowanej większości jest na odwrót.

Celtic
17-12-2010, 13:35
sub ma być uzupełnieniem pasma , a nie grać "pierwsze" skrzypce w konfiguracji...
Tymczasem w zdecydowanej większości jest na odwrót.

dokładnie :up:

Gebar
17-12-2010, 13:36
Tymczasem w zdecydowanej większości jest na odwrót.
Np. u mnie, taka muzyka..co zrobić :)

Celtic
17-12-2010, 13:43
Tymczasem w zdecydowanej większości jest na odwrót.
Np. u mnie, taka muzyka..co zrobić :)

no nie tylku u ciebie co nie oznacza ze bass całkowicie zagłusza sopran :los: :los2: :los:

hashenty
17-12-2010, 18:01
Fred.X napisał:
sub ma być uzupełnieniem pasma , a nie grać "pierwsze" skrzypce w konfiguracji...

Tymczasem w zdecydowanej większości jest na odwrót.

Aaaahhhh, miód dla moich uszu :D
Znaczy jestem normalny :D
Mam skrzynkę 20 litrów z rockfordem 2-cewkowym
(czytałem o tym dużo - dalej nie kumam po co ten wynalazek za bardzo, mniejsza o to)
o mocy 2x75W RMS.

http://img195.imageshack.us/img195/455/99522580.jpg

http://img688.imageshack.us/img688/5929/32480310.jpg

Bałem się, że będzie mało i w ogóle...
W większości przypadków trzeba przyciszać suba, bo po 1 kawałku z większą ilością niskich tonów już uszy więdną.
Mam ustawione w radiu poziom 2 z 8 i jest git.
A znam kolesi co jeżdźą tak, aby było słychać dudnienie i gdzieś tam w tle inne tony, jakiś wokal zza ściany betonowej czy coś :P Po minucie chce się wymiotować i czacha dymi...

Niestety mam wzmaka 300W RMS i jak się pare razy zapomniałem, to z 3 razy prawie z obudowy nie wyskoczył.
Więc dużo mocniejszy wzmacniacz jest tak samo zły (albo i gorszy) jak za słaby.
Niech kolega szuka czegoś w takim RMS'ie jaki ma głośnik i doda jakieś 10% dla zapasu, nie więcej.

A w ogóle to bym chyba doradził jak kolega wyżej, kupić coś w obudowie zamkniętej hertza, JL, Alpine do 150 Watów i wystarczy (Koszt około 300-400zł).
Tyle że do tego typu muzyki, której chcesz słuchać lepiej obudowę bass reflex wybrać.
Koledzy mnie naprostują jak coś.

Gebar
17-12-2010, 20:50
Panowie to po co przepłacać ??
http://allegro.pl/tonsil-sas-150-i1371462132.html

Tanio i SUPER baSS
W promocji dają nawet wzmacniacz dedykowany, który został świetnie wpasowany w ten MegA sprzęt :hehe

WojtekMK2
17-12-2010, 21:53
Koledzy mnie naprostują jak coś.
Nic nie naprostują. To co masz w aucie to jest ta koncepcja, którą najczęściej proponuję klientom, którzy chcą grać a nie napiertegowywać własne uszy.
Bardzo ładnie. Wzmacniacz z zapasem możliwości wspierany kapacitem żeby amplitudy nie obcinało i niewielki wystarczająco wydajny sobwooferek służący jak to jeden z kolegów określił do UZUPEŁNIENIA BRAKUJĄCEGO PASMA BASOWEGO.
Brawo!!!!!
To Koledzy potraktujcie jako idealny przykład dla A-fili.
Dla zrozumienia analogicznie... 200 koni* pod maską do dyspozycji ale jazda zgodna z przepisami.
NIC NIKOMU NIE TRZEBA UDOWADNIAĆ.
Popieram. Jeszcze raz brawo.
* - A owe konie wykorzystujemy, nie dla zabawy/brawury, tylko dla przyzwoitości.

Celtic
17-12-2010, 22:24
Panowie to po co przepłacać ??
http://allegro.pl/tonsil-sas-150-i1371462132.html

Tanio i SUPER baSS
W promocji dają nawet wzmacniacz dedykowany, który został świetnie wpasowany w ten MegA sprzęt :hehe

już lepsze to niż voice craft czy manta...powaga. :beer: