PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Serwis Landi w Lublinie?



Marek24v
05-12-2005, 14:21
Witam.
Pisze dzisiaj po raz pierwszy,wiec sorki za ew. braki w profilu. Mam pytanie do zaprawionych w bojach z instalacjami LPG klubowiczów z m. stoł. Lublina.Czy znacie serwis,w którym poważnie zajmą mi sie instalacją 2giej gen. firmy LANDI?Gdzie nie pojade, to"nie mają się jak podłączyć do komputera", bo albo nie mają inerfejsu, albo softu.A jak juz mają wszystko, to każa mi "jechać gdzieś i najpierw wymienić lambdę".A woże ją w bagażniku.W serwisie LPG tego mi nie zrobią?Musze odwiedzać najpierw mechanika,żeby wymienił sondę, a dopiero potem jechać do "gazowników" na ew. regulacje?

LaBobas
05-12-2005, 16:21
Jezeki pokazuje blad lambdy to nie wyregulujesz lpg na kompie.Przy ustawianiu lpg komp gazownikow najpierw stroi sie sam do rodzaju silnika i reszty drobiazgow,np.ilosci cewek.Dostraja sie na pb ,a potem przeskakuje na lpg i jezeli jest blad lambdy to :ass: nie bedzie chcial sie ustawic.Zmien lambde i dopiero jedz.A propo softu to hehehe,tylko mnie nie bijcie...da sie z netu sciagnac :satan:

Marek24v
05-12-2005, 17:00
Dzięki piękne, Panie LaBobas.Hłe,hłe, w ogóle zauważyłem, że jak otworzy jakikolwiek majster maske mojego mundka,to mu przechodzi ochota do jakiejkolwiek pracy.Oj,nie lubią oni V6 w mondeo,oj nie lubią...

LaBobas
05-12-2005, 17:50
Dzięki piękne, Panie LaBobas.Hłe,hłe, w ogóle zauważyłem, że jak otworzy jakikolwiek majster maske mojego mundka,to mu przechodzi ochota do jakiejkolwiek pracy.Oj,nie lubią oni V6 w mondeo,oj nie lubią...To nie ma nic wspolnego z lubieniem..poprostu nie znaja sie na nim,jak sie czegos nie wie ,albo nie umie to tak jest,ze sie nie lubi........ :satan:

altoot
05-12-2005, 17:52
z innej baczki - gdzie kupiłes lambde i za ile?

Marek24v
05-12-2005, 19:07
W lubelskim Centrum Motoryzacji(pot. Na Górce), w sklepie AutoEuro.Zaplacilem 196 pln.Ale to uniwersalna,co prawda NGK.