PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] wyłączenie poduszek



maciek24
05-12-2005, 20:41
Chciałbym wyłaczyć poduszki powietrzne w moim mondku.dziecko na świat przychodzi w tym miesiącu,żona chce je wozić w z przodu w foteliku dla dzieci musze je wyłączyć.mieszkamy w hollandi ,a tu z mechanikami ciężko się dogadać-zawsze odpowiadają że czegoś nieda sie zrobić albo musi być wszystko nowe i orginalne.
Prosze o pomoc-podpowiedzi[/url]

LaBobas
05-12-2005, 20:44
Watek byl juz poruszany i kokluzja byla taka,z tego co pamietam,ze nie jest to wykonalne i lepeij nie gmerac w tym dranstwie.No chyba ,ze chcesz obie wylaczyc to moze i daloby rade,ale z jedna to troszke niebezpieczne,ale poczekaj na kolegow...moze cos nowego wymyslili.

maciek24
05-12-2005, 21:08
dzięki za podpowiedz.

małe pytanko dwie poduchy łatwiej wyłączyć?

Szwagier mój też z kielc tez pracuje w nl.Pozdrowionka dla scyzoryków
:metal :metal

STraits
05-12-2005, 21:11
Tak. Łatwiej odłaczyć 2 poduszki. Wyciągasz bezpiecznik od Airbag i po kłopocie ;)

rc23
05-12-2005, 21:14
poduszki można odłączyc i założyc rezystor tylko nie pamiętam czy to 2,2 ohma czy 2,2 kilo :niewiem:

LaBobas
05-12-2005, 21:17
dzięki za podpowiedz.

małe pytanko dwie poduchy łatwiej wyłączyć?

Szwagier mój też z kielc tez pracuje w nl.Pozdrowionka dla scyzoryków
:metal :metalScyzoryki odwzajemniaja pozdrowka :metal :satan:

maciek24
05-12-2005, 21:28
Który to bezpiecznik?mam książke ale z opisem do początku 98,troche sie niezgadza z moim mondkiem

LaBobas
05-12-2005, 21:30
Który to bezpiecznik?mam książke ale z opisem do początku 98,troche sie niezgadza z moim mondkiemJezeli moge mala sugestie..nie lepiej z tylu dziecko wozic a malzonka,zeby bezpiecznie z przodu jechala z poduszkami....wiem,ze czasem dziecko placze,smoczek itd,ale zona tez wazna ,prawda :metal :satan: wiem,ze nie na temat,ale nie wytrzymalem i musialem...... :beer:

digital123
05-12-2005, 21:31
poduszki można odłączyc i założyc rezystor tylko nie pamiętam czy to 2,2 ohma czy 2,2 kilo :niewiem:

Rc'u to jest rezystor ok 2,2 Ohma, ale nie polecam podawania tego, gdyż kożystają z tego nieuczciwi sprzedawcy samochodów

krzys-68
05-12-2005, 21:34
Chciałbym wyłaczyć poduszki powietrzne w moim mondku.dziecko na świat przychodzi w tym miesiącu,żona chce je wozić w z przodu w foteliku dla dzieci musze je wyłączyć.mieszkamy w hollandi ,a tu z mechanikami ciężko się dogadać-zawsze odpowiadają że czegoś nieda sie zrobić albo musi być wszystko nowe i orginalne.
Prosze o pomoc-podpowiedzi[/url]Mozesz to zrobic tylko recznie,brutalnie odpinając kodtke od poduszki.jednak sterownik zapamieta to jako "blad serwisowy" i bedzie sygnalizował na wyswietlaczu.Po ponownym podpieciu(oczywiście na odłaczonym akumulatorze) bedziesz musial jechać skasować bufor bledów streownika,czyli koszta.Moze lepiej poprosic małżonke aby jeździła na tylnej kanapie w Mondeo do czasu bezpiecznego rozwiązania?

LaBobas
05-12-2005, 21:40
Chciałbym wyłaczyć poduszki powietrzne w moim mondku.dziecko na świat przychodzi w tym miesiącu,żona chce je wozić w z przodu w foteliku dla dzieci musze je wyłączyć.mieszkamy w hollandi ,a tu z mechanikami ciężko się dogadać-zawsze odpowiadają że czegoś nieda sie zrobić albo musi być wszystko nowe i orginalne.
Prosze o pomoc-podpowiedzi[/url]Mozesz to zrobic tylko recznie,brutalnie odpinając kodtke od poduszki.jednak sterownik zapamieta to jako "blad serwisowy" i bedzie sygnalizował na wyswietlaczu.Po ponownym podpieciu(oczywiście na odłaczonym akumulatorze) bedziesz musial jechać skasować bufor bledów streownika,czyli koszta.Moze lepiej poprosic małżonke aby jeździła na tylnej kanapie w Mondeo do czasu bezpiecznego rozwiązania?Ale to ma byc juz po rozwiazaniu...sadzac po motywie fotelika :satan: