PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Wymiana głośników samochodowych



jedros1
06-12-2005, 12:25
Mam pytanie......... Chcialbym wymienic standardowe glosniki w dzwiach przednich.... Błachostaka ;) wiem... ale chcialbym sie zapytac czy zeby dostac sie do glosnikow to musze wywalac caly boczek z dzwi????? Jak tak to :red: konstruktorom Mundka :wall: .I jeszcze jedno.... Wiem ze przedni zderzak i progi boczne pasuja do zwyklego mondeo mk2 od Mondeo st200 lecz co z tylnim zderzakiem???? posiadam kombi i wiem ze jest inny kroj :(( a nie chce robic festynu i spojlerowac przod z bokami a tyl seryjny :getsome: Nigdy........ prosze powiedzcie jak mam to wykombinowac????? Dzieki z gory i pozdro dla mundkomaniakow :))

jdiabel
06-12-2005, 12:46
co do głśników to żeczywiscie poraszka caly boczek do scagniecia ja sie tylko dopytam korzystajac z okazji to jak sciagnac obudowe klamki i orzelaczników po odkreceniu sruby(pod zaslepka) aby nie urwac zatrzasku?

STraits
06-12-2005, 12:48
Tylni zderzak od st200 kombi jest inny niż seryjny i inny niż do sedan/hb. Niższy i ze "szparą". Przód i progi nie ważne czy są do kombi czy sedana.

jedros1
06-12-2005, 12:50
Ja to sie chyba do kogos usmiechne piknie :) niech mi pokaze jak to sie wymienia boQrcze spierniczyc latwo lecz potem naprawic trudno a jeszcze to moje pierwsze mondeo i niechce swoja nie wiedza spierniczyc elektryke w boczkach dzwi :( :wall:

leslaw
06-12-2005, 12:50
co do głśników to żeczywiscie poraszka caly boczek do scagniecia ja sie tylko dopytam korzystajac z okazji to jak sciagnac obudowe klamki i orzelaczników po odkreceniu sruby(pod zaslepka) aby nie urwac zatrzasku?

to moim zdaniem niemożliwe :zly:
już konstruktorzy forda wiedzieli o tym i zatrzaskową obudowę dokręcili jeszcze wkrętem :)) :))

jedros1
06-12-2005, 12:51
Straits a czy Ford mondeo st200 wychodzil w budzie kombi?????? 8O

STraits
06-12-2005, 13:23
Tak. Wychodził w budzie kombi.

jdiabel
06-12-2005, 15:29
co do głśników to żeczywiscie poraszka caly boczek do scagniecia ja sie tylko dopytam korzystajac z okazji to jak sciagnac obudowe klamki i orzelaczników po odkreceniu sruby(pod zaslepka) aby nie urwac zatrzasku?

to moim zdaniem niemożliwe :zly:
już konstruktorzy forda wiedzieli o tym i zatrzaskową obudowę dokręcili jeszcze wkrętem :)) :))
wiem co pisze bo w tylnich taki zaczep zatrzask upierdzieliłem jest on po przeciwnej stronie co wkret