PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] ZACZYNAM MAŁY TUNING- POMÓŻCIE



MEKOTA
07-12-2005, 23:29
CZEŚĆ WITAM WSZYSTKICH KLUBOWICZÓE JESTEM W MDK OD NIEDAWNA
WIDZĘ ŻE FAJNIE JEST JAK JEST TAKA STRONA GDZIE MIŁOŚNICY JEDNEJ MARKI AUTA POMAGAJĄ SOBIE NAWZAJEM .MAM PROŚBĘ KUPIŁEM MONDEO MKI MACIE MOŻE JAKIEŚ FOTKI MONDASKÓW ALBO LINKI GDZIE MOŻNA KUPIĆ JAKIEŚ SPOJLERY Z GÓRY DZIEKUJE ZA POMOC :pc:.

rc23
07-12-2005, 23:43
nie krzycz(wielkie litery)
zmień to bo dostaniesz ostrzeżenie
Witaj :bigok:

altoot
07-12-2005, 23:44
1. nie pisz na forum WILKIMI literami - to oznacza krzyk.
(wyedytuj posta poprawiając wielkość liter)

2. na allegro czasem bywają spoilery oryginalne - RS, zerknij sobie

3. witaj u nas :bigok:

Michal72
08-12-2005, 00:00
Ale się drzesz :)) - powitać kolegę. Mam kontakt do gościa robiącego spojlery i inne cuda do samochodów ale nie wiem skąd jesteś więc nie wiem czy masz blisko czy nie. Uzupełnij profil - będzie łatwiej.

chudzik
08-12-2005, 00:00
MKP a nie MDK :satan: :))
Witaj :bigok: :beer: :beer:

Valent
08-12-2005, 00:31
MKP a nie MDK :satan: :))

MKP -Miejska Komunikacja Publiczna
MDK- Miejski Dom Kultury :satan: :metal

A wracając do tematu to do MKI najlepiej/najładniej pasują oryginalne elementy od RS'a. Na rynku można znaleźć też inne koncepcyjnie elementy ale niestety przeważają wśród nich "pługi śnieżne" :wall: nijak nie pasujące do linii auta.
Proponuję śledzić allegro, gdyż jest to swego rodzaju kopalnia ciekawostek i rarytasów :) Tam najszybciej trafisz ospoilerowanie od RS'a często oryginalne i w dobrej kondycji.

lord_wader
08-12-2005, 01:18
a propo "pługu śnieżnego" to nie jest aby aluzja do wygladu mojego mondka?? :( hehehehehehe :)) :)

MaciekG
08-12-2005, 02:27
Nie lordzie wader, chodzi o takie z piaskarką z tyłu :satan: :satan: :satan:

altoot
08-12-2005, 10:53
Nie lordzie wader, chodzi o takie z piaskarką z tyłu :satan: :satan: :satan:


to z piaskarką to "pługo-piaskarka" jezd a nie "pług" :)

MaciekG
08-12-2005, 13:42
Aaaaa, moduł piaskarkowy to taki spojler że dwa metry sześcienne piachu można narzucić :)

MEKOTA
08-12-2005, 20:16
ok. witam was jeszcze raz i z góry przepraszam za krzyk a co do pługów śnieżnych to ten lorda wadera bardzo mi sie podoba z góry dzieki za wszystkie odezwy

MEKOTA
08-12-2005, 20:19
a i jeszcze jedno jak zrobić bo za cholere nie mogę zajarzyć to na dole aby wypisać swoje wyposażenie itp. :wall: :pad: 8O

waldemarz
08-12-2005, 21:20
a i jeszcze jedno jak zrobić bo za cholere nie mogę zajarzyć to na dole aby wypisać swoje wyposażenie itp. :wall: :pad: 8O
Jak wejdzesz w swoj profil to masz taka rubryke "podpis" i w tamtym okienku wpisujesz swoje wyposazenie tak jak to maja inni i potem to musisz jeszcze zaznaczyc (odchaczyc), aby podpis zawsze sie pokazywal w postach.

pieciag
08-12-2005, 21:55
Jak tuningować to tuningować, może to ci się przyda:
http://www.semtex.pl/artykul.php?id=739
:) :) :)

MaciekG
08-12-2005, 22:55
a i jeszcze jedno jak zrobić bo za cholere nie mogę zajarzyć to na dole aby wypisać swoje wyposażenie itp. :wall: :pad: 8O
Jak wejdzesz w swoj profil to masz taka rubryke "podpis" i w tamtym okienku wpisujesz swoje wyposazenie tak jak to maja inni i potem to musisz jeszcze zaznaczyc (odchaczyc), aby podpis zawsze sie pokazywal w postach.

Waldek, czy to znaczy, że już sprzedałeś bolid? :(

Oktan
08-12-2005, 23:37
więc tak:

1. MEKOTA jesteś nowym userem ale wytycznych to się nie czytało co ?? :getsome:

2. do chwili gdy nie poprawisz wielkich liter na małe temat zostaje zablokowany !! i nie interesuje mnie to jak bardzo ci na nim zależy !!