PDA

Zobacz pełną wersję : wrażenia po oględzinach



MrDarecki
23-01-2011, 16:28
Witam,

Oglądałem dzisiaj poniższego forda:

http://aukcjewp.wp.pl/ford-mondeo-2-0-tdi-116km-klima-hak-sprowadzony-i1420490810.html

Słowo "bezwypadkowy" ma tutaj tylko zastosowanie pod warunkiem że nikomu nic się nie stało bo na pewno bezkolizyjny to on nie jest.
Widać od razu, że zderzak przedni jest od wersji z xenonami a tu takowych brakuje. i to nie była stłuczka parkingowa. maska źle spasowana w stosunku do błotników tylny prawy błotnik nieudolnie pomalowany, zderzak tylny pęknięty i odpryski lakieru spod którego wystaje granatowy kolor i co najważniejsze malowany słupek i polerowany próg od strony kierowcy. Wnioski wyciągnijcie sobie sami ;)

Zapomniałem jeszcze dodać, że koleś przywitał nas tekstem że autko zostało kupione od pierwszego właściciela "taki starszy pan nim jeździł" ;)

eMJot
23-01-2011, 16:42
e zderzak przedni jest od wersji z xenonami a tu takowych brakuje
nie koniecznie, napisane że sprowadzony z Niemiec, aczkolwiek może być np. z Danii, a tam, jak i Szwecji jest obowiązek posiadania spryskiwaczy lamp, niezależnie czy jest xenon czy też nie

rustin
23-01-2011, 16:53
Może ja dziwny jestem ale jak szukałem mk3 dla siebie to jak widziałem takie egzemplarze w cenie promocyjnej i jakieś dziwne opisy TDi to nawet nie jechałem choćby bylo po drodze,z racji tego ze wcześniej szukając pojeździłem trochę za takimi perełkami.A przebieg to mnie zaskoczył :) celowałem że jak z 2001 to standard 170 tys a tu 140 :))

MrDarecki
23-01-2011, 18:42
e zderzak przedni jest od wersji z xenonami a tu takowych brakuje
nie koniecznie, napisane że sprowadzony z Niemiec, aczkolwiek może być np. z Danii, a tam, jak i Szwecji jest obowiązek posiadania spryskiwaczy lamp, niezależnie czy jest xenon czy też nie

Przyznam że nie widziałem jeszcze wersji ze spryskiwaczami i bez ksenonów.
A co do aut ze szwecji to szwagier dwa lata temu ściągał Octavie i nie ma sprysków. ale tego naprawdę nie wiedziałem. dzięki za poprawkę.

Rustin obejrzałem ponieważ szukam takiego i chcę mieć porównanie a był blisko. a co do takich okazji to właśnie widać jak to z nimi jest :)

Erwinszczak
24-01-2011, 13:22
Ja 2 tygodnie temu kupiłem z Garwolina mondka ,silnik ten sam, rocznik tez, wypas ciut lepszy, za 13k, ale w niedziele wieczorem byl wystawiony a we wtorek juz byl praktycznie moj.

Oktan
24-01-2011, 15:11
tu raczej BYŁY KSENONY - tylko z racji "oszczędności" wstawili zwykłe lampy - dlaczego tak uważam?? bo brak pokrętła do regulacji położenia wysokości świecenia świateł - przy xenonach w MKIII są dwa czujniki (lewy wahacz przód i tył) i nie ma pokrętła
stąd też spryski się ostały

MAG
24-01-2011, 15:45
Przyznam że nie widziałem jeszcze wersji ze spryskiwaczami i bez ksenonów.

no to zerknij na mojego eSTeck'a :satan:


A co do aut ze szwecji to szwagier dwa lata temu ściągał Octavie i nie ma sprysków. ale tego naprawdę nie wiedziałem. dzięki za poprawkę.

No wiesz, może to była prywatnie importowana do Szwecji Octavka, bo auta nowe przeznaczone na rynek skandynawski praktycznie w 100% mają spryski.

btw - jesli masz jeszcze gdzies szwedzki nr rejestracyjny tej Octavki, to mozna sprawdzic czy była jako nowa sprzedana w Szwecji czy importowana ;)

eMJot
24-01-2011, 15:53
tu raczej BYŁY KSENONY - tylko z racji "oszczędności" wstawili zwykłe lampy - dlaczego tak uważam?? bo brak pokrętła do regulacji położenia wysokości świecenia świateł - przy xenonach w MKIII są dwa czujniki (lewy wahacz przód i tył) i nie ma pokrętła
stąd też spryski się ostały

no właśnie zauważ, że tam jest regulacja wysokości świateł, bo pokrętło do jasności kokpitu powinno być niżej...
tak na moje krzywe oko :)

Photos
24-01-2011, 17:23
no właśnie zauważ, że tam jest regulacja wysokości świateł, bo pokrętło do jasności kokpitu powinno być niżej...
tak na moje krzywe oko Smile

No nie takie krzywe :) Bo pokrętło regulacji wysokości lamp jest pionowe tak jak na fotkach a jasność kokpitu niżej i poziomo