PDA

Zobacz pełną wersję : MK2 TD- opinie czy warto!



hardkor
30-01-2011, 19:05
Witajcie:)
Dzisiaj bedac na gieldzie samochodowej rozgladalem sie za roznymi autkami lecz z tego co mnie interesowalo nie bylo kompletnie nic.

Przez przypadek wypatrzylem starego mondka za dobre pieniadze w ktorym na sluch:P silniczek ladnie klekotal tak jak powinien.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:JiRdLgAb5H0J:allegro.pl/show_item.php%3Fitem%3D1307787616+510382128&cd=2&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=opera&source=www.google.pl

Jest tutaj rowniez jego aukcja> prawidzwy przebieg 320tys. na gieldzie mial 240:D

Czy warto dac za niego 3tysPLN?

pozdrawiam

zibi_j1
30-01-2011, 20:27
za rok młodszego hatchbacka tyle że w świetnym wyposażeniu dałem 8,5 :D więc sam sobie odpowiedz

Ven
01-02-2011, 20:21
Cena dziwna.

Silnik klekotać będzie dobrze, ale przykładowo zmułe na padale gazu odczujesz dopiero jak ruszysz - np. turbo w ogóle może nie pracować bo jest całkowicie padnięte. Pozatym ciekawe jak olej, rozrząd, hamulce, rdza i silnik wraz z osprzętem... ciekawe czy był walony, że przykręcone są zderzaki zagruntowane bez lakieru ? (mylę się?)

Wiesz...na forum ciężko określić czy coś się opłaca czy też nie, trzeba zabrać ze sobą kogoś kto ogarnia temat i go przetrzepać dokładnie na miejscu.

Ja kupiłem 1,5 roku temu 1.8TD za 1500 euro w niemczech i w nim nic nie robię poza wymienianiem oleju, wszystko działa i nigdy mnie nie zawiódł, a latam nim dużo (słowacja, niemcy, holandia, francja).

Usunięty
01-02-2011, 21:43
nie obrażając tu nikogo ale tył wygląda jak by ktoś go dostawił zaraz za tylnymi drzwiami.

hardkor
01-02-2011, 22:07
SZROTek:P
Bylem oglądać:) Jak kolega wyzej stwierdził, po wciskaniu gazu MUŁ (chyba simson sie lepie zbiera). Środek odpicowany jak nówka:D cyferki na blacie krzywo po przekręceniu.
Blacha dość zdrowa i nie wspawany przystanek.
Szyby wszystkie z tego samego roku.
Zderzaki zamienniki szare.

Silnik leje olejem i caly czas kopci na biało(non stop), w zbiorniczku bulga woda.
Cały prawy tylni bok zrobiony jakims laminatem czy pędzlem:D
Zawieszenie jest OK o dziwo, wiele srebrnych elementów także po wymianie.
Cena do odbioru 2500zł

Jeśli ktoś sie lubi bawić to dołozyc trzeba z 2000zl zeby to jakotako jezdziło.
Mysle ze same alusy warte sa z 600zł.

Pzdr.