PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Skradziony Travelpilot EX



Thomas_81
04-02-2011, 07:31
Witajcie!

Nie bardzo wiem gdzie umieścić taki wątek, jeżeli zrobiłem to w nieodpowiednim miejscu, proszę moderatorów o przeniesienie tematu.

Dwa dni temu (w nocy z dnia 01.02-02.02.2011) stałem się ofiarą włamania do mojego "mondka" :( została wybita szyba kierowcy i skradziono nawigację, radio CB oraz to czego mi najbardziej szkoda moje radio fabryczne BLAUPUNKT TravelPilot EX.

Wiem że radio nie jest zbyt popularne na rynku wtórnym, więc może ktoś z Was napotka się na okazję zakupu radia które posiadał dwie charakterystyczne rzeczy:
- radio miało lekko zdrapane dwa przyciski: BASS przy drugiej literce S, oraz przycisk następnego utworu/stacji "|>" (zaznaczyłem to lekko na fotce poniżej
- często trzeba było wpisywać PIN, pomimo nie odłączania radia od zasilania

Na moje nieszczęście w schowku przewoziłem wszystkie dokumenty dotyczące samochodu, i skradziona została również karta do radia z kodem PIN - wiem że ułatwiłem złodziejom rozkodowanie, ale cóż ... musztarda po obiedzie

Gdyby komuś zaoferowano zakup takiego radia, w szczególności w okolicy śląska, bardzo proszę o kontakt (Tomasz Hudy tel. 608-517-402 ew. mail: tomasz.hudy@gmail.com)

Sprawa oczywiście została zgłoszona na policji w tychach, więc również tam można zgłosić ten fakt.

http://orbitrek.com.pl/travelpilot_ex.png

Z góry wszystkim dziękuję i pozdrawiam

timeks
05-02-2011, 15:37
na allegro szukaj za jakiś czas. może za miesiąc się pokaże

Thomas_81
08-02-2011, 06:47
szukam co jakiś czas, jest to dosyć rzadki okaz, więc może akurat :(

Tien1990
11-04-2012, 14:22
http://allegro.pl/ford-mondeo-mk3-01-07-nawigacja-travelpilot-ex-i2217304250.html To nie twoje radyjko?:D Też ma takie wytarcia jak pisaleś;)

Jareczek1980
11-04-2012, 14:44
kiedyś kupowałem u tego gościa lamkpę do mk3, byłem bardzo zadowolony bo miał bardzo tanio. Sporo dobrych i tanich częsci ma, ale to radio do nich nie należy ze względu na skazę na wyświelaczu