PDA

Zobacz pełną wersję : Mondeo Gorzów Wlkp



mikruss
04-02-2011, 18:20
Czy ktoś mam możliwość sprawdzenia takiego auta
http://otomoto.pl/ford-mondeo-2-2-tdci-155km-titanium-zareje-C14390870.html
Chodzi oczywiście o osoby które w okolicy mieszkają lub się tamtędy poruszają.

Bajek
04-02-2011, 18:22
Jedyne co mi się rzuciło w oczy to poprzecierany mieszek - u mnie tak wyglądało przy około 160-170 tyś.

mikruss
05-02-2011, 12:39
A mnie zastanawia brak podgrzewanych siedzeń przy skórze? Jeszcze dziwne dla mnie jest to że stawki są chromowane a kierownica ma wstawki drewniane. Jakoś takiego połączenia nie kojarzę.

norbi333
05-02-2011, 13:00
A mnie zastanawia brak podgrzewanych siedzeń przy skórze?
Jak dobrze widzę to jest pół skóra ,może dlatego

mikruss
05-02-2011, 13:24
Chyba to jest alkantara. wydaje mi się że przy takim połączeniu podgrzewanie powinno być

norbi333
05-02-2011, 13:32
Chyba to jest alkantara. wydaje mi się że przy takim połączeniu podgrzewanie powinno być
Tylko czy grzanie to był standard czy dopłata .Bo jak za dopłatą ,to ktoś może nie brał

mikruss
05-02-2011, 13:42
Dlatego też nim bym się tam przejechał to chciałem poprosić kogoś aby oblukał ten wozik, ale jakoś nie wydaje mi się aby to się stało

MAG
05-02-2011, 13:43
Chyba to jest alkantara. wydaje mi się że przy takim połączeniu podgrzewanie powinno być
Tylko czy grzanie to był standard czy dopłata .Bo jak za dopłatą ,to ktoś może nie brał
Jesli auto pochodzi z jakiegoś "południowego" rynku, to tam bardzo często brak grzania pupek wystepował nawet przy skórze.
Natomiast dla odmiany w zimniejszych regionach (np Skandynawia), to bez względu na tapicerkę grzanie jest standardem (podobnie zresztą jak spryskiwacze reflektorów)

berater
05-02-2011, 13:54
Jeszcze dziwne dla mnie jest to że stawki są chromowane a kierownica ma wstawki drewniane. Jakoś takiego połączenia nie kojarzę.
Też nie widziałem nigdy takiej kombinacji. Prędzej były wstawki drewnopodobne a kierownica w skórze. Ale nie odwrotnie. Jeśli była kierownica w drewnie fabrycznie, będzie informacja w specyfikacji wyposażenia w/g VIN. Tak było u mnie.

I ten diesel z Niemiec z przebiegiem 15.000 rocznie 8O

sly_PL
05-02-2011, 17:07
no pewnie, że to z południa ;), smigło mi przed oczami ono jak przeglądałem "Kupujemy Mondeo" poszukaj na forum już ktoś pytał o to auto

Dodano po 5 min.:

DREWNO W KIEROWNICY I BRAK PODGRZEWANIA TO WŁOSKIE. WSTAWKI SĄ ALUMINIOWE BO TO JEST WERSJA ST. W WYPOSAŻENIU NAZYWAŁO SIĘ TO PLATINIUM. I ALKANTARA ZAMIAST PEŁNEJ SKÓRY TO TEŻ STANDARD W WERSJI PLATNIUM. ZA DOPŁATĄ MOŻNA BYŁO MIEĆ TAKIE JAK W ST220. JEDNA WAŻNA RZECZ W TEJ WERSJI TO MOŻLIWOŚĆ ZAŁOŻENIA ZAWIESZENIA OD ST220kombi ZA DOPŁATĄ. SPRAWDŹ TA INFORMACJA JEST W VIN.

Dodano po 48 sek.:

ALBO HISZPAŃSKI ;D

Dodano po 2 min.:

w zakładce SUSPENSION TYPES - bylo albo NORMAL, ALBO SPECIAL

mikruss
07-02-2011, 21:07
smigło mi przed oczami ono jak przeglądałem "Kupujemy Mondeo" poszukaj na forum już ktoś pytał o to auto
jakoś nie mogę tego namierzyć