PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Magnetyzer w MK3 TDCI montował ktoś? Gdzie założyć?



intel386
09-02-2011, 20:42
Witam kolegów,

Montował ktoś z Was magnetyzer paliwa ON w 2,0TDDI lub TDCI? gdzie najlepiej umieścić? kusi mnie by przy filtrze paliwa, ale może już koło baku?
Dziękuję za konstruktywne opinie, tych którzy wierzą i montuję takie magnetyzery w MKIII.

Nie interesują mnie opinie że to nie działa i "po co ci to", bo miałem dwa auta i uzyskałem zmniejszenie spalania około pół litra ON na 100km po montażu prostych magnetyzerów MAGO (Opel i Mercedes C klasse).

dziękuję

Sławek

daniellomasa
09-02-2011, 21:42
byla podobna debata
zerknij tu podobny temat
ewentualnie wpisz w szukajkę magnetyzer

http://www.mondeoklubpolska.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=68452&highlight=magnetyzer

kreeecik
09-02-2011, 21:46
gdzie najlepiej umieścić?

najlepiej na środku czoła. A poważnie to bym zastanowił się nad montażem ok 10 magnetyzerów i więcej z prostej przyczyny, skoro jeden zmniejszył Ci spalanie to ich nadmiar powinien wytwarzać ropę która będzie trafiać do baku, ot czysty interes.

olopomorskie
09-02-2011, 22:23
ich nadmiar powinien wytwarzać ropę która będzie trafiać do baku, ot czysty interes.
no jeszcze ze śmiechu nie mogę

Netoper
10-02-2011, 10:56
zamykam
temat jest na tyle kontrowersyjny (choć i rozrywkowy) że nie potrzebne nam kolejne zawirowania, jak to było w poprzednich tematach, i które są w dalszym ciągu na forum.