PDA

Zobacz pełną wersję : Mondeo MK3 2,5 V6 z Radomia



Koziol_2006
10-02-2011, 13:33
Witam wszystkich, znalazłem takie mondeo - ktoś może zna lub widział na żywo: http://allegro.pl/show_item.php?item=1449402425
Dzwoniłem do gościa, pisząc że jest po opłatach to jednak trzeba jeszcze zapłacić recykling ale na to opuści. Stan niby ok. lekko wgięte drzwi kierowcy i pasażera - ze zdjęc trochę mało widać....Może wy coś się dopatrzycie.
Powoli szukam MK3 więc już się rozglądam - mui być V6 benzyna

van-reiv
10-02-2011, 14:49
Naocznie w sumie nic mu zarzucić nie można ... Auto bardzo fajnie wygląda :)
A orientuje się ktoś wogóle jak się LPG w takim silniku się sprawdza?

Koziol_2006
11-02-2011, 09:15
Czy ktoś potwierdzi że to możliwe:
- 8xPODUSZKA POWIETRZNA ??? aż 8 ...to może są w tym kurtyny?
- XENON ??? +SPRYSKIWACZE REFLEKTORÓW - są
- NAWIGACJA SATELITARNA BLAUPUNKT
- FOTOCHROMATYCZNE LUSTERKO WSTECZNE - czy było w tym roczniku
Poprosiłem goscia o vin ale jeszcze nie mam.

sensei
11-02-2011, 09:35
Czy ktoś potwierdzi że to możliwe:
- 8xPODUSZKA POWIETRZNA ??? aż 8 ...to może są w tym kurtyny?
- XENON ??? +SPRYSKIWACZE REFLEKTORÓW - są
- NAWIGACJA SATELITARNA BLAUPUNKT
- FOTOCHROMATYCZNE LUSTERKO WSTECZNE - czy było w tym roczniku
Poprosiłem goscia o vin ale jeszcze nie mam.

Nie ma i nie bylo nigdy 8 poduszek
Xenon i spryskiwacze - widac ze sa
Nawigacja - no ja tam nie widze chyba ze jakas monochromatyczna pseudonavi ;)
Lusterko - trudno powiedziec czy moglo byc ale zwazywszy ze gosc walnał sobie pelen pakiet RS do rocznika 2001 swiadczy ze i lusterko mogl zmieniec na samosciemniajace sie

Ogolnie - silnik silnik i jeszcze raz silnik - przy takim przelocie musi byc doglebnie zbadany

Koziol_2006
11-02-2011, 10:50
czyli to wersja RS??? Nieżle, co do silnika to jak był dbany to raczej nie powinno być problemu - tak myślę, mój fordzik ma teraz prawie 280 tys i problemów brak - oleju nie bierze....itd. Także te 230 tys to wygląda na prawdziwy przebieg.

MAG
11-02-2011, 11:33
Nie ma i nie bylo nigdy 8 poduszek
Xenon i spryskiwacze - widac ze sa
Nawigacja - no ja tam nie widze chyba ze jakas monochromatyczna pseudonavi ;)
Lusterko - trudno powiedziec czy moglo byc ale zwazywszy ze gosc walnał sobie pelen pakiet RS do rocznika 2001 swiadczy ze i lusterko mogl zmieniec na samosciemniajace sie

Ogolnie - silnik silnik i jeszcze raz silnik - przy takim przelocie musi byc doglebnie zbadany
1. wiadomo że sa 4 poduchy i kurtyny
2. widać je
3. ta nawigacja Becker'a była ba chyopcją fabryczna - oczywiście są dostępne tylko mapy na zachodnia Europę, a wyświetla informacje "strzałkowo"
4. lusterko ściemniane może mieć, a pakiet RS był fabrycznie dostepny od samego początku, więc raczej taki wyszedł z fabryki.
5. Jeśli silnik był dobrze serwisowany, to taki przebieg nie powinien na nim robic żadnego wrażenia, a gaz dobrze znosi pod warunkiem odpowiedniego zainstalowania i dobrego dobrania instalki.

Mirron
11-02-2011, 11:45
Stan skórki w środku adekwatny do przebiegu... (znajomy ma ST-ka w jasnej skórze i z przebiegiem zbliżonym), poproś o fotki silnika, bagażnika...
Wizualnie łądny, wypaśny, ino cena wydaje mi się że spora jak na ten rok ale może sie myle...

Koziol_2006
11-02-2011, 12:33
co do gazu to odpada - robię rocznie ok. 10-13 tys. więc po co.....a już do gościa pisałem ale narazie cisza...jak będę coś wiedział to napiszę. A jeżeli chodzi o silnik to podobno nie może cykać na zimnym , a jak będzie ciepły to coś niepokojącego można dostrzec?

Koziol_2006
22-02-2011, 12:30
już po temacie - ktoś go kupił