PDA

Zobacz pełn± wersję : MK III- pro¶ba o ocenę



labrador
28-02-2011, 16:16
Witajcie,
pro¶ba o wstępn± ocenę auta, poniżej link:

http://otomoto.pl/ford-mondeo-131km-tdci-model-po-liftingu-C16268868.html

Czy ten sprzet graj±cy SONY to jest OK, większo¶ć aut, które widziałem miało inny sprzęt ?

Generalnie szukam benzyny, kombi ale ciężko cos znaleĽć.
Dzięki za wszystkie opinie.
Pozdrawiam
Tomek

Paco0o
28-02-2011, 18:24
Sprzet Grajacy Sony jest jednym z najlepszych systemów audio zastosowanych w fordach.I nie wszystkie mondeo miały przywilej je posiadać. Napewno mile Cie zaskoczy dzwiek jaki wydobywa z siebie SONY :)

labrador
28-02-2011, 23:15
a jeszcze cos o aucie możecie dodać ? grill i inne detale s± OK dla tego rocznika ? przed ewentualnym zakupem na pewno go sprzwdzę w jakim¶ warsztacie
tomek

Lukasz
01-03-2011, 09:21
grill
w 2005 roku był lift i ten grill jest ok ;)

Mirron
01-03-2011, 11:44
hmmm sam szukam kombiaczka z okolic tego rocznika ino w benzynie ale jak dla mnie: kolorek, ciemne szybki, aluski, stan zewnętrzny-wewnętrzny gitara :metal2: Gdyby to była benzynka sam bym sie zakręcił :helm:
Plusem jest też to, że sprzedaje go prywatna osoba, ja bym poprosił o VIN więcej fotek w większej rozdzielczo¶ci np. silnika, bagażnika kierownicy, pedałów generalnie wnętrza i zewnętrznych centralnie boków, tyłu przodu... Do Lubina masz niedaleko więc może warto się brykn±ć na testy podpytać o historię czy robione miał sprzęgło itp itp ...

labrador
02-03-2011, 09:35
też poluje na benzynę i na szczęscie nie ma po¶piechu jeżeli chodzi o zakup, ale mało jest aut z silnikami benzynowymi ... trochę się naczytałem o tych wtryskach, dwumasie ... zawsze jeĽdziłem benzynami ( oprócz krótkiego epizodu z MKI TD )