PDA

Zobacz pełną wersję : Fajne V6 MKIII ale...



cristoferec
09-03-2011, 22:21
Pomyślałem, że wkleję ogłoszenie, jak ktoś ma niedalego i takowego poszukuje może się zainteresuje:
http://otomoto.pl/ford-mondeo-2-5-6v-ful-opcja-55000km-C17866567.html
Bardzo fajna wersja, tylko ten przebieg i zafajdany silnik nie idzie mi w parze, o co kaman, przy cemontowni gość mieszkał czy co ?
Ogólnie, przebieg zadziwiająco niski, ale aż tak, by skręcił ? Toć to istne wariactwo :los2:
Szczerze to chętnie sam bym go zgarnął, pod warunkiem, że jest gitara :satan:

MAG
09-03-2011, 22:56
Jak kupowałem swojego ST200, to jako 6-latek miał udokumentowany w 100% przebieg 53tys km - serwisowany cały czas w tym samym ASO gdzie był kupiony.

Co do tego auta - przebieg raczej tak nisko nie byłby skręcany, ale pytanie jest o bezwypadkowość.
Auta z takim małym przebiegiem są na zachodzie po prostu drogie, więc jesli nic mu nie dolegało (np przegrzany silnik, problem ze skrzynią albo właśnie jakas stłuczka czy inny dzwonek), to kwestia dobrego przetrzepania autka ...

berater
09-03-2011, 23:09
Ja mimo wszystko w przebieg nie wierzę. W takim stanie (zresztą bardzo ładnym) skóry to w moim poprzednim były przy 170 tys.
Jeśli chodzi o silnik, często się zdarza, że handlarze myją komorę silnika (na chwilę likwidują ślady wycieków, zapoceń), a potem żeby ten fakt ukryć sypią jakimś drobnoziarnistym piachem imitującym kurz, żeby ukryć picowanie.
To nie jest obsesja. Znam takie przypadki z relacji znajomego handlarza.

mad
10-03-2011, 19:09
ukryć sypią jakimś drobnoziarnistym piachem imitującym kurz
Sypią kurzem z odkurzacza ... takie są realia.

cristoferec
10-03-2011, 19:21
Taka prawa, nie wygląda to normalnie, koleś przyrzeżbił, tym bardziej po takim niskim przebiegu.
Swoją drogą nie widziałem na zachodnich stronach takich rodzynków za takie pieniądze, więc nie ma co komentować, szkoda czasu no i człowieka który go kupi, a napewno się ktoś trafi, bo wersja fajna.