PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Nie działają spryskiwacze przedniej szyby.



Aster
24-12-2005, 09:53
Od jakiegoś czasu mam tak że jak chcę włączyć sprywskiwacze przedniej szyby to zamiast przodu pryska mi z tyłu.

Podniosłem maske poruszałem troche przewodami, poszarpałem i zaczęło działać.
Ale jak tylko na moment włączyłem tylny tak że nawet jeszcze nic nie prysneło to przedni przestał już działać i jest sytuacja jak na początku- zamiast przodu leci z tyłu.

Czy spotkał sie już ktoś może z tym?
Jaka może być przyczyna?

MkII Kombi V6

Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc.

STraits
24-12-2005, 10:27
Jak zamiast przodu podaje na tył i odwrotnie to musisz zamienić przewody przy pompce. Jeżeli nie przewody to trzeba sprawdzić drożność przewodów ze szczególnym wskazaniem na łączniki w których są zaworki zapobiegające cofaniu się płynu. Jak będą drożne to może kończyć żywot pompka..

Aster
24-12-2005, 13:36
Popmka raczej odpada bo działa cały czas nawet jak na tył leci to ją słychać.
A jak już zacznie działać na przód to działa dobrze do czasu aż nie użyję wstecznego. Także zamiana przeodów również nie wchodzi w grę i drożność przewodów też raczej nie.

Jedyne co mi przychodzi do głowy to te łączniki o których piszesz lub zaciska gdzieś przewód, ale czy jest wtedy możliwe aby na tył leciał płyn i druga dziwna sprawa to jest to że działa dobrze do czasu aż nie użyję wstecznego i wtedy już przestaje działać :/

fuel111
24-12-2005, 23:56
Te przewody to jakaś dziwna sprawa nie dość że za krótkie i wypadają z krućców zwłaszcza tylna wycieraczka to coś zmienia kierunek :)