PDA

Zobacz pełną wersję : Do oceny MONDEO 2.0 TDDI GHIA 2001



dujek
25-03-2011, 11:08
Witam co sądzicie o http://otomoto.pl/ford-mondeo-stan-perfekcyjny-serwis-ghia-C18114508.html tylko mnie troche kierownica zadziwia przy pilocie jest starta bardzo wczesniej miałem tez z tego roku mundka i kierownica jak nowa przy przebiegu 200.000 gościu mówi ze był serwisowany do 2010 i ma na to w papierach wszystkie serwisy wymiany naprawy.
Pozdrawiam

Photos
25-03-2011, 13:01
Miałeś mondka i szukasz porad....:) toż to Ty powinieneś ich udzielać :) Na zdjęciach wygląda całkiem normalnie, nic szczególnego. Jak ma papiery to zawsze już coś. Zmienione kierunki, ja też mam takie :) Ma dokładki na progach tylko ciężko stwierdzić od jakiego bo na pewno nie RS, St tez wyglądają inaczej i tak szczerze mówiąc bez reszty pakietu to pasują tu jak świni siodło :) Prezentuje się ładnie więc obejrzeć zawsze można. Chyba że jest daleko

tompiorko
25-03-2011, 16:48
Kiera od kręcenia lewą ręką. Nakładki na pedałach plus gała na lewarku. Wygląda ok, ciekawe czemu fotek komory silnika nie ma? Czyżby tam auto nie zostało odpucowane? Jak niedaleko to podjechać i oblukać.

A, Microcat pokazuje, że brak kompa paliwowego a jak dobrze widzę manetka jest z guziorem info. Wg sprzedawcy jest autoalarm, w MC nie ma o tym info, chyba że alarm był dokładany. Brak ESP.
No i standard, 6 jaśków a nie 8 :)

eMJot
25-03-2011, 17:18
Data produkcji: 29.01.2001
model rok 2002 :)

lewarku
tam to plastik