PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Radjo bez oznak "zycia" - rozkodowanie



Tomu
30-12-2005, 00:42
Witam :) jestem poczatkujacym uzydkownikiem forum wiec prosze o wyrozumialosc . Pisze w sprawie znajomego ktory ma taki problem a mianowicie po odlaczeniu akumulatora radyjko przestalo grac wogole nie reaguje .. wg. mnie ( laika ) najprawdopodobniej jest zakodowane. Dodam ze chodzi o radyjko w MK III - prosze o pomoc jak podejsc do tego problemu, jak rozkodowac albo co zrobic by przywrucic je do "zycia" . Prosze o odpowiedz

STraits
30-12-2005, 00:56
Sprawdź czy z tyłu radia nie ma bezpicznika. Radio powinno się włączać i wtedy wpisujemy dopiero KOD. Jak się nie włącza to znaczy że nie dostaje zasilania lub jest uszkodzone... zapomniałeś napisać jaki to jest typ radia.

werc
30-12-2005, 01:12
Radio z MKIII nic nie mówi - typ? - powinno przynajmniej coś wyświetlić, albo miejsce na wpisanie kodu, albo block all :satan: czyli pola zablokowane (przy niezablokowanych pulsują i umożliwiają wpisanie kodu)
W MKczy powinien mieć w papierach kod :terefere:

Luca
30-12-2005, 01:36
Radio z MKIII nic nie mówi - typ? - powinno przynajmniej coś wyświetlić, albo miejsce na wpisanie kodu, albo block all :satan: czyli pola zablokowane (przy niezablokowanych pulsują i umożliwiają wpisanie kodu)
W MKczy powinien mieć w papierach kod :terefere:

Dokładnie tak, powinno się pojawić hasło code i miejsce na wpisanie czterech cyferek kodu. Najczęściej nalepka z kodem do radia jest wklejona do instrukcji obsługi radyjka - przynajmniej u mnie tak zrobili (dlatego instrukcja od radia na wszelki wypadek leży w garażu, a kod mam zapisany w telefonie :satan: ).
Jak nie masz dostępu do kodu, to chyba tylko pozostaje zabrać fakturkę zakupu Mondka i jechać do złodziei z ASO, żeby rozkodowali i zakodowali na nowo (albo ściągnęli kod z fabryki). Napisałem złodziei, bo na pewno wyciągną łapki po $$$ za taką "usługę" - to tak, aby ukrócić ewentualne zarzuty :satan: :) :) :) :)

Powodzenia :metal :bigok:

madbit2
30-12-2005, 11:45
ejjjjj


a nie ma nikogo kto by je odkodował???


wydawało mi się że kiedys na forum o tym czytałem.


Ale oczywiście pewności nie mam

:banan: :banan: :banan:

werc
30-12-2005, 12:25
No problem Panie Kolego - tylko ta odległość :))
Jak jest zablokowane na amen, trzeba przeprogramować chipa - w każdym zakładzie elektronicznym powinni to zrobić za 30-35 zł :banan: