PDA

Zobacz pełną wersję : Falujący motor!



Adrianoss
12-04-2005, 23:22
Zauważyłem dzisiaj podczas parkowania, na wolnych obrotach silnik jak by tak delikatnie falował (wuuwuuwuu...) co to może być ? przypuszczam że jakiś czujnik, ale może się myle. Jeśli ktoś miał lub ma takie dolegliwości niech mi to wyjaśni co szwankuje i ewentualny kosz usunięcia dolegliwości, Z góry wielkie dzięki! :beer:

mburz
12-04-2005, 23:32
Zauważyłem dzisiaj podczas parkowania, na wolnych obrotach silnik jak by tak delikatnie falował (wuuwuuwuu...) co to może być ? przypuszczam że jakiś czujnik, ale może się myle. Jeśli ktoś miał lub ma takie dolegliwości niech mi to wyjaśni co szwankuje i ewentualny kosz usunięcia dolegliwości, Z góry wielkie dzięki! :beer:

jeśli to jest "wuu wrrrum wuu" to nastawnik moze być a jak "wum wrum pfuu" to przepływomierz niemniej jednak "wuuwuuwuu" to bym przeczyścił przepustnice. :beer:

krzys125
12-04-2005, 23:33
Zauważyłem dzisiaj podczas parkowania, na wolnych obrotach silnik jak by tak delikatnie falował (wuuwuuwuu...) co to może być ? przypuszczam że jakiś czujnik, ale może się myle. Jeśli ktoś miał lub ma takie dolegliwości niech mi to wyjaśni co szwankuje i ewentualny kosz usunięcia dolegliwości, Z góry wielkie dzięki! :beer:



jak miałem coś podobnego to pomogło przeczyszczenie dokładne(przemycie) przepływomierza. :)

wesmond
13-04-2005, 00:07
Zauważyłem dzisiaj podczas parkowania, na wolnych obrotach silnik jak by tak delikatnie falował (wuuwuuwuu...) co to może być ? przypuszczam że jakiś czujnik, ale może się myle. Jeśli ktoś miał lub ma takie dolegliwości niech mi to wyjaśni co szwankuje i ewentualny kosz usunięcia dolegliwości, Z góry wielkie dzięki! :beer:



jak miałem coś podobnego to pomogło przeczyszczenie dokładne(przemycie) przepływomierza. :)

hmm ja bym dodał jeszcze zawór bocznikowy do przeczyszczenia np WD40

dulare
13-04-2005, 00:30
jeśli to jest "wuu wrrrum wuu" to nastawnik moze być a jak "wum wrum pfuu" to przepływomierz niemniej jednak "wuuwuuwuu" (...)

He, he, he, uśmialiśmy się trochę z żoną :)

Może by tak zrobić bazę nagrań silników w różnym stanie wraz z rozwiązaniami problemu? :))

Pozdrawiam

Paweł Dulak