PDA

Zobacz pełną wersję : Odstające dzwi!



Adrianoss
12-04-2005, 23:04
Czy da to się jakoś samemu ustawić albo coś na zawiasach podregulować?To nie jest tak widoczne ale jeśli się przyjżę to trochę widać Jeśli autko jest ukurzone to wizualnie się powiększ ta szparka,bo pewnie niedociera tam kurz, bo osłaniają to miejsce odstające dzwi więc zostawia czystą kreskę.Jest to ciemny lakier więc jest to dość widoczne.Czytałem o klapie i jej regulacji więc pomyślałem o tych moich dzwiach!Mże to śmieszne ale mnie to trażni a niemam czsu go wiecznie pucować! : :zly:jeśli macie jakieś pomysły to śmiało!

ujemny
12-04-2005, 23:13
a czemu ma sie nie dac? da sie.

Martino69
12-04-2005, 23:31
Też bede wałkował ten temacior bo od str. pasażera głośno trzaskają przy zamykaniu (objaw rodem PF 126p). no i są za bardzo ''odgięte'' na zewnątrz w stosunku do tyłu. Spróbuję na zamku tak jak bagażnik wyregulowałem. I dam znać oczywiśnie :metal

Adrianoss
12-04-2005, 23:31
postaram się coś podkompinować!

krzys-68
13-04-2005, 20:47
Czy da to się jakoś samemu ustawić albo coś na zawiasach podregulować?To nie jest tak widoczne ale jeśli się przyjżę to trochę widać Jeśli autko jest ukurzone to wizualnie się powiększ ta szparka,bo pewnie niedociera tam kurz, bo osłaniają to miejsce odstające dzwi więc zostawia czystą kreskę.Jest to ciemny lakier więc jest to dość widoczne.Czytałem o klapie i jej regulacji więc pomyślałem o tych moich dzwiach!Mże to śmieszne ale mnie to trażni a niemam czsu go wiecznie pucować! : :zly:jeśli macie jakieś pomysły to śmiało!Najpierwe sprawdz czy ci się zamek na słupku nie popuscił,ewentualnie tam reguluj.Zawiasy drzwi same z siebie sie z dnia na dzień nie rozregulowuja.

Martino69
14-04-2005, 01:34
Ja dzisiaj regulowałem głębokość zamykania na zamku w drzwiach... luzujesz trzy śruby krzyżowe w zamku drzwiowym i pchasz go w zewnętrzną stronę w płaszczyźnie poziomej, oraz regulujesz ten plastik na zewnątrz... ta nakładka przed zamkiem gdzie chowają się łby śrub. Po trzech próbach dzrwi zamykają się cacy :) Pokombinuj :)