PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkII] central przestał otwierać mi drzwi



REDY
11-01-2006, 23:39
Witam
Mam problemik, ot jaki¶ czas temu muj mondek przestał mi otwierać drzwi, a dokładnie kiedy przyciskam przycisk w kluczyku to central otwiera wszystkie drzwi, ale nie te od kierowcy, te musze otwierać kluczem. Co mi padło, a co ważniejsze jak to naprawić.
Chyba że autko mnie nie lubi i nie chce mnie wpu¶cić do ¶rodka :) , ale powaga czekam na jakie¶ propozycje, albo może kto¶ ma na zbyciu central z drzwi kierowcy, je¶li tak to za ile?

zbigniew
12-01-2006, 03:06
Od razu nie kupuj, a wymontuj go, rozbierz porz±dnie przeczy¶ć i przesmaruj czym¶ delikatnym i sprawdĽ, jak nie będzie działał to dopiero kup drugi.
Ja w ten sposób naprawiłem dwa siłowniki, a nie działały wszystkie.

LaBobas
12-01-2006, 21:24
Pewnie zima sie troszke przyczynila do tego o czym piszesz dlatego jak wyzej kolega pisal rozebrac i wyczyscic.Moj tata ostatnio mial wizje spania w mondim bo zamek przymarzl i wogole nie chcialy sie drzwi zamknac:)na zamek ,drzwi latalay nie reagujac na klamke.Na szczescie po rozgrzaniu autka samo sie naprawilo...mowisz ...masz :satan:

STraits
12-01-2006, 22:02
Hej ! Nie wiem co jest, ale to jaka¶ plaga. W serwisie u nas było od pocz±tku roku 4 takie mondeo. Pomogła wymiana SIŁOWNIKA CENTRALNEGO ZAMKA w drzwiach kierowcy. Być może jest to naprawialne, ale w cenie 40 PLN za używke nikt sie w takie rzeczy nie bawi. Aha - nowy około 300 PLN.