PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Demontaż zestawu głośnomówiącego



lochoo
29-04-2011, 12:40
Nie wiem czy w dobrym dziale?! Miałem zainstalowany w mondziaku zestaw głośnomówiący z uchwytem Nokia mcc-1 i postanowiłem go zdemontować bo jest zabytkowy i zamontowany w miejscu na kubek . Odkręciłem uchwyt , kabel antenowy rozpiąłem , a kabel zasilający odciąłem i teraz jest problem bo radio i cd po włączeniu zapłonu nie działa tzn. brak dźwięku . Radio to denso z dotykową nawigacją. Nie wiem czy mogę złączyć kabelki metodą prób i błędów żeby zadziałał dźwięk czy czegoś nie spalę ?

maniek_
29-04-2011, 14:04
Odepnij od radia kabelek mute idący od zestawu głośnomówiącego

lochoo
29-04-2011, 20:53
Poradziłem sobie inaczej.Odkręciłem boczek pod konsolą przy nogach pasażera z prawej strony i wypiąłem zasilanie centralki i radyjko gra.

podpalacz
26-06-2011, 18:26
Odepnij od radia kabelek mute idący od zestawu głośnomówiącego
witam jak wyjąć radio 5000c żeby odpiąć kabelek mute?

DIGITAL
26-06-2011, 23:08
witam jak wyjąć radio 5000c żeby odpiąć kabelek mute?

Tak jak w serwisie ... wlozyć dwa klucze gwoździo podobne w każdy z czterech otworów znajdujących się na panelu radia, rozchylić i pociągnąć :zaklopotanie:

Gabrycha
09-09-2013, 16:36
a ja chciałabym trochę odświeżyć temat, żeby nie zakładać nowego wątku. także posiadam zestaw głośnomówiący z uchwytem Nokia mcc-1 i również jest podpięty pod navi denso. i teraz takie pytanie : da się jakąś przejściówkę załatwić? czy trzeba cały zestaw wymontować i wstawić nowy ? ;)