PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] SKÓRA od MKI do MKII po wymianie;) KOMBI



LukaszOst1
20-05-2011, 10:13
Pozwoliłem sobie założyć nowy temat ponieważ jest dużo postów na temat "czy pasuje skóra od MKI do MKII"
i muszę powiedzieć że prawie ;) Jestem właśnie po takiej przekładce i powiem tak przód jak wielu znawców wie dobrze PASUJE... trzeba tylko pozamieniać napinacze pasów bo w MKI ją mechaniczne , a w MKII pirotechniczne. Jeśli chodzi o kostki to pasują bez obaw. Tył to już inna bajka... siedzisko leży świetnie, oparcie to już masakra system zabezpieczenia przed położeniem oparcia jest całkowicie inny... i w MKII jest środkowy pas trzy punktowym trzymaniem a MKI ma tylko biodrówkę, ale to też nie problem bo wystarczy przykręcić środkowy pas od MKI i oki. Wracając do zabezpieczenia oparcia to nie wiem jak to zrobić:( w tej chwili oparcie jest tylko oparte o roletę bagażnika) i chyba przez jakiś czas tak zostanie. Chyba że macie jakieś pomysły to proszę pisać.

Qrzyh
20-05-2011, 11:59
O ile wiem, to zamek do tylnego oparcia jest w polkach na rolete, popatrz, czy gdybys zmienil te polki na te od mk2 czy odrazu nie zmienisz tez mocowania :)

litearts
22-05-2011, 09:35
pod tymi półkami jest mocowanie: w mk1 z bolcem na zamek, a w mk2 zamek jest na owym mocowaniu więc do wymiany wchodzą również te plastiki boczne bo inaczej są wyprofilowane