PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] stabilizator tył kombi



piatek77
22-01-2006, 00:08
Odkryłem ostatnio ze w tylnym zawieszeniu z lewej strony brakuje połaczenia stabilizatora z wahaczem 8O. Symetrycznie widac ze z prawej strony jest łącznik.
Gdzie kupic i jak sie nazywa ten element?

fuel111
22-01-2006, 00:15
Nazywa się to łącznik stabilizatora tył combi, rok prod., typ nadwozia i najlepiej kup w ASO koszt niewielki a trwałość napewno lepsza niż tanie zamienniki :metal

piatek77
22-01-2006, 00:25
Nazywa się to łącznik stabilizatora tył combi, rok prod., typ nadwozia i najlepiej kup w ASO koszt niewielki a trwałość napewno lepsza niż tanie zamienniki :metal
dzieki :bigok:

fuel111
22-01-2006, 00:26
Sam u siebie wymieniałem, a poprzednio z Waldemarz-em wymienialiśmy :metal

waldemarz
22-01-2006, 02:15
Odkryłem ostatnio ze w tylnym zawieszeniu z lewej strony brakuje połaczenia stabilizatora z wahaczem 8O. Symetrycznie widac ze z prawej strony jest łącznik.
Gdzie kupic i jak sie nazywa ten element?

Na fotce masz komplecik wlasnie jednej strony oryginalny motorcraft.
Tak to wyglada.

http://img62.imageshack.us/img62/5041/dscf18424gm.th.jpg (http://img62.imageshack.us/my.php?image=dscf18424gm.jpg)

I najwazniejsze jak bedziesz zakladal to najpierw skrecasz, a potem odcinasz koniec sruby, bo ona jest dluga, nie potrzebna az taka i ja sie poprostu odcina, ale dopiero po calkowitym skreceniu lacznika, bo jakbys odcial wczesniej to nie bedziesz wstanie skrecic, a potem poprostu dociagnasz lacznik do stabilizatora. Zreszta na srubie bedziesz widzial tzw delikatne rodzielenie miedzy gwintami.

fuel111
22-01-2006, 10:31
Bo drążek stabilizatora strasznie sprężysty jest 8O

piatek77
22-01-2006, 11:57
Dzieki sedrdeczne panowie. Tak wlasnie powinno dzialac kazde forum. Bo szlag mnie trafia jak na innym forum cos pytam a 1000 ludzi pisze np: "ja nie wiem to nie pomoge" albo "chyba...." albo jeszcze inne pierdoły nie na temat :getsome: .Po co w ogóle piszą. Tylko zbednie mi komórka pika ze dostalem maila z odpowiedzia , ja zapier...am do domu a tam bzdury :zly: :ass: . Posiadam rowniez Citroena Xm`a, a wiadome forum to chyba tylko piwożłopy bo nikt nic nie wie a jak juz cos napiszą to po tygodniu jak juz z kłopotem sam sie uporam... :pad:

LaBobas
22-01-2006, 15:31
Dzieki sedrdeczne panowie. Tak wlasnie powinno dzialac kazde forum. Bo szlag mnie trafia jak na innym forum cos pytam a 1000 ludzi pisze np: "ja nie wiem to nie pomoge" albo "chyba...." albo jeszcze inne pierdoły nie na temat :getsome: .Po co w ogóle piszą. Tylko zbednie mi komórka pika ze dostalem maila z odpowiedzia , ja zapier...am do domu a tam bzdury :zly: :ass: . Posiadam rowniez Citroena Xm`a, a wiadome forum to chyba tylko piwożłopy bo nikt nic nie wie a jak juz cos napiszą to po tygodniu jak juz z kłopotem sam sie uporam... :pad:A kiedys bylem na forum cytrynki i lwa.Bylo calkiem milo.Ale pamietam ciagle problemy z hydraulika :satan: