PDA

Zobacz pełną wersję : Ogrzewanko szybki przód& lusterek (jak to włączyć)



Martino69
14-04-2005, 21:27
Na szybko...ogrzewanie lusterk jest MKI w standardzie?Jak tak to jak to włączyć??Bo kręciłem pokrętłem poz. nawiewu i ni h....a woda z lusterek nie zeszła, tudzież nie odparowała. A grzanie szybki przedniej to taki piktogram na pokrętke jak tylnej szybki co nie... Bo chyba tylko w tej poz powinno grzać?

Henryk
14-04-2005, 21:30
u mnie lusterka grzeją po włączeniu ogrzewania tylnej szyby...a przednią włącza sie przyciskiem po lewej stronie kierownicy

altoot
14-04-2005, 21:31
Na szybko...ogrzewanie lusterk jest MKI w standardzie?Jak tak to jak to włączyć??Bo kręciłem pokrętłem poz. nawiewu i ni h....a woda z lusterek nie zeszła, tudzież nie odparowała. A grzanie szybki przedniej to taki piktogram na pokrętke jak tylnej szybki co nie... Bo chyba tylko w tej poz powinno grzać?

jesl;o masz elektrycznie steroewanie lusterkami to masz zapewne elektrycznie podgrzewane wklady...
włacza sie je jednoczesnie z ogrzewaniem tylnej szyby odpowiednim przyciskiem


a podgrzewanie przedniehj szyby właczasz przyciskiem po drugiej stronie kierownicy wzgledem podrzewania tylnej...

Symbol tylnej szyby to prostokąt, symbol przedniej - trapez

Cygan
14-04-2005, 21:35
A czy nie chodzi ci o elektryczne podgrzewanie lusterek i szyby przedniej? Podgrzewanie lusterek jest tylko tam gdzie są one sterowane elektrycznie i wlącza się je razem z podgrzewaniem szyby tylnej-tym samym przyciskiem. Jeżeli masz ogrzewaną elektrycznie szybę to po pierwsze powinny być widoczne zatopione w niej druciki i włącznik po lewej stronie kierownicy. Pozdrawiam. Marek

Martino69
14-04-2005, 21:38
O qrde to ja mam gołą wersję :( :wall: bo elektrycznych lustereczek niemam, a po lewej stronie koła kiery (vis a wie gałki kierunków) mam zaślepkę :ass: :wall: Wiec ani jednej, ani drugiej zabawki nie mam :( :guns: . Ide na piwo bom sie wnewił ... Alot & Henryk dzięki za uświadomienie :wall: :wall: :wall: . Ide na duuuuże :beer:

jarekch
14-04-2005, 22:28
Niestety 1.6 nie były bardzo bogato wyposażane, chociaż elektryczne lusterka i przednie szyby oraz regulacja reflektorów była raczej w standardzie. Możliwe, że masz jedno z pierwszych i dlatego tak jest.

Co do podgrzewanej przedniej szyby, to jest to większy luksusik. Można ją rozpoznać przyglądając jej się z bliska. W środku są takie spiralki jedna obok drugiej z góry na dół.

neo
15-04-2005, 10:52
:pc: sorry, ale się ubawiłem :))
zaraz lecę sprawdzić dlaczego moje "podgrzewane siedzenia" nie działają???

fordziak76
15-04-2005, 22:27
Podgrzewanie przedniej szyby działa tylko 3min,i automatycznie się wyłancza
Pozdrowienia

pit
15-04-2005, 23:34
U mnie nie grzeje prawe lusterko, czy są może osobne bezpieczniki na lewe i prawe lusterko, jak można sprawdzić, gdzie coś nie gra.

e-Shrek
20-04-2005, 11:57
jesl;o masz elektrycznie steroewanie lusterkami to masz zapewne elektrycznie podgrzewane wklady...


Pod warunkiem ze wkladow ktos sobie nie wzial a wlasciciel w to miejsce nie wstawil zwyklych :satan:

krzys-68
20-04-2005, 19:11
Na szybko...ogrzewanie lusterk jest MKI w standardzie?Jak tak to jak to włączyć??Bo kręciłem pokrętłem poz. nawiewu i ni h....a woda z lusterek nie zeszła, tudzież nie odparowała. A grzanie szybki przedniej to taki piktogram na pokrętke jak tylnej szybki co nie... Bo chyba tylko w tej poz powinno grzać?Ogrzewanie lusterek powinno dzialac z ogrzewaniem tylnej szyby,a przednia ma osobny włacznik i działa tylko podczas chodzącego silnika

e-Shrek
20-04-2005, 20:26
a przednia ma osobny włacznik i działa tylko podczas chodzącego silnika

Tylna i lusterka IMO tez tylko przy wlaczonym silniku :)

altoot
20-04-2005, 20:29
:pc: sorry, ale się ubawiłem :))
zaraz lecę sprawdzić dlaczego moje "podgrzewane siedzenia" nie działają???

siedzenia moze i działają...ale EGR zaczyna Ci padac :satan:


:))

marecki2005
21-04-2005, 19:58
Z tą podgrzewaną przednią szybą u mnie było tak: mam mondiego od miesiąca, na poczatku myślałem że nie działa - lampka kontrolna sie nie świeciła, jednak jak przyszedł przymrozek zapaliła się czerwona śnieżka i ku mojej radości po pstryknieciu w klawisz podgrzewanie odpaliło. Potem wymieniałem akumulator i odtej pory podgrzewanie przedniej szyby działa w dodatniej temperaturze. Może cosik z komputerem?

v1tek77
21-04-2005, 20:33
wszyscy koledzy maja racje :beer:
podgrzewanie lusterek wlacza sie razem z ogrzewaniem tylnej szyby, dziala to okolo 7min.
Drugi przycisk po lewej stronie kierownicy sluzy do wlaczenia podgrzewania przedniej szyby i dysz spryskiwaczy. To dziala krocej okolo 4min.

mburz
21-04-2005, 22:32
wszyscy koledzy maja racje :beer:
podgrzewanie lusterek wlacza sie razem z ogrzewaniem tylnej szyby, dziala to okolo 7min.
Drugi przycisk po lewej stronie kierownicy sluzy do wlaczenia podgrzewania przedniej szyby i dysz spryskiwaczy. To dziala krocej okolo 4min.

a kluczyk i poz. zapłon słuzy do ich włączania :))

tulim
21-04-2005, 23:04
Czy w mk II też są podgrzewane lusterka jeśli są elektryczne ???