PDA

Zobacz pełną wersję : MKIII do kupienia_co o nim sądzicie ?



Tomasz_Fordowski
27-05-2011, 15:36
Witam,
Ostatnio w swoich poszukiwaniach natknąłem się na takie ogłoszenie

http://moto.gratka.pl/tresc/ford-mondeo-12-mcy-gwarancji-zobac-2-0-diesel-12670519.html#2ff817cfb3ba36cd,1

Mam pytanie, jak jest z tym automatem w mondeo ?

dziekuję za ewentualne oceny i rady.

Hajcik7
27-05-2011, 17:04
Sluchaj co na temat komisiu siedze troche na forum Audi a4 bo sam planuje zmiane i wlasnie tam tez pewien koleś oglądał auta jakie tam sprzedają i powiem Ci ze ładnie kręcą z tą gwarancja i to nie jest tak dosłowanie , że jesli sie cos zepsuje oni to wymienią . To nie jest takie proste , ponieważ oni samochody sprowadzają i nie wiedzą nic o nich to dlaczego mają dawać gwarancje . To tyle taka pułapka dla kupca a bo Gwarancja to jak nowe( haha) . A samochody które posiadają są podpicowane i co nie które z ostrą przeszłością wiec raczej trzeba uważać .

NA temat auta powiem tyle , żę wygląda ładnie i nie widać nic nie pokojącego po za ze myty silnik . A co do automatu to żależy na co sie trafi bo moze sie nic nie zepsuc a jesli o skrzynie ktos nie dbał to oczywiście moze sie coś zepsuć trzeba stwierdzić czy przy zmianie biegów nie szarpie itp bo jesli tak to nie warto się pchać . Bo wiadomo to nie są tanie rzeczy .Wiec trzeba naprawde dobrze sprawdzic najlepiej zabarc kogos kto zna sie na tych typu skrzyniach znaczy automatach .

Z mojej strony to tyle dziękuje za uwage .
Pozdrawiam

Osiem
05-06-2011, 23:40
[QUOTE=Hajcik7;1033860]Sluchaj co na temat komisiu siedze troche na forum Audi a4 bo sam planuje zmiane i wlasnie tam tez pewien koleś oglądał auta jakie tam sprzedają i powiem Ci ze ładnie kręcą z tą gwarancja i to nie jest tak dosłowanie , że jesli sie cos zepsuje oni to wymienią . To nie jest takie proste , ponieważ oni samochody sprowadzają i nie wiedzą nic o nich to dlaczego mają dawać gwarancje . To tyle taka pułapka dla kupca a bo Gwarancja to jak nowe( haha) . A samochody które posiadają są podpicowane i co nie które z ostrą przeszłością wiec raczej trzeba uważać .

Zgadzam się z kolegą. Mieszkam 300m od tego komisu ale auta bym od nich nie wziął. Znajomy wziął i guzik mu uznali gwarancje jak mu sprzegło padło.

mikruss
05-06-2011, 23:47
A ja mam pytanie? Dlaczego jeżeli są spryskiwacze na reflektory to jest też regulacja wysokości tegoż reflektora? Z tego co wiem to w takim układzie one same się powinny poziomować - nie?

adela
05-06-2011, 23:54
A ja mam pytanie? Dlaczego jeżeli są spryskiwacze na reflektory to jest też regulacja wysokości tegoż reflektora? Z tego co wiem to w takim układzie one same się powinny poziomować - nie?
Nie, bo spryski były też bez xenonów....