PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Zderzak po FL mk3



euro2007
31-05-2011, 20:29
Czy przedni zderzak po FL pasuje do przed FL bez żadnych problemów??

rednaxelA
31-05-2011, 21:15
100 razy bylo na forum - pasuje ale przy atrapie chlodnicy bedzie widac ze nie teges jest

Uprzedzajac pytanie - mozesz przelozyc tez atrape chlodnicy ale bedziesz mial jazde z zamkiem maski o tu troche napisane jest
http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/68483-Problem-z-mask%C4%85-po-wymianie-zderzaka

Ricken
02-06-2011, 17:08
Proponuje przy takim zabiegu poprostu zakupic atrape po lifcie i bedzie git a zderzak bedzie pasowal jak od tego auta :)

rednaxelA
02-06-2011, 23:16
Nie pisz ze bedzie git bo zaraz gosc zatrzasnie sobie maske i bedzie marudzil ze kluczykiem nie otworzy.

Ricken
03-06-2011, 19:29
Nie pisz ze bedzie git bo zaraz gosc zatrzasnie sobie maske i bedzie marudzil ze kluczykiem nie otworzy.

mialem na mysli dolozenia atrapy poliftowej PO zamontowaniu zderzaka :) w odwrotnej sytuacji to masz racje bedzie problem

Jendrekmak
08-06-2011, 01:52
mialem na mysli dolozenia atrapy poliftowej PO zamontowaniu zderzaka

problem jest ponieważ jest inaczej usytuowany zamek. przed liftem jest głębiej a po lifcie jest płycej więc jak założysz do przedlifta poliftową atrapę to kluczyk nie sięga do zamka i zderzak nie ma tu nic do rzeczy (poza estetyką połączenia atrapy ze zderzakiem) tylko pasowanie zamek->atrapa

Photos
08-06-2011, 13:01
Nie pisz ze bedzie git bo zaraz gosc zatrzasnie sobie maske i bedzie marudzil ze kluczykiem nie otworzy. to rozwierci otwór na kluczyk i wszystko będzie ok. Ja tak zrobiłem. Logo w poliftach jest na tyle duże że wszystko bardzo ładnie maskuje.

Ricken
09-06-2011, 17:26
to rozwierci otwór na kluczyk i wszystko będzie ok. Ja tak zrobiłem. Logo w poliftach jest na tyle duże że wszystko bardzo ładnie maskuje.

dokladnie logo jest wieksze wiec nie bedzie z tym klopotu

wsciekly
09-06-2011, 19:31
to rozwierci otwór na kluczyk i wszystko będzie ok. Ja tak zrobiłem. Logo w poliftach jest na tyle duże że wszystko bardzo ładnie maskuje.

Ależ wy lubicie utrudniać sobie życie :D

Rozwiercasz śrubki mocujące wkładkę, dorabiasz dystans, przedłużasz trzpień wkłądki i masz jak oryginał ;)

Photos
09-06-2011, 23:04
ale ja grill kupilem juz po kims kto mial go w przedlicie i otwor probowal przerobic...stwierdzilem ze skoro juz zaczal to ja dokoncze :) też myslalem o tym aby zdystansowac bebenek ale nie zabralem sie za to :)