PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] problem z klimatronikiem.



michalek91
11-06-2011, 15:50
Witam, otóż tydzień temu byłem uzupełnić klimatyzacje, gościu miał problemy ponieważ nie było odpowiedniego cisnienia, coś tam porobił i po stukał, po czym powiedział że silniczek chłodzenia sprężarki czy jakoś tak nie chciał się włączyć. Po stukał w niego młotkiem wyleciał z niego cały syf i zaczął się krecić. Dzisiaj spoglądałem pod maske i dostrzegłem że owy wiatrak nie kręci się przy włączonej klimie, a teraz pytanie po jakim czasie on się uruchamia ? Niby mi tam daje jakieś zimne powietrze, ale to nie jest to co powinno być. Proszę o rady.

krzys k-c
11-06-2011, 20:11
silniczek chłodzenia sprężarki

pierwszy raz o takim czymś słyszę, może chodziło o wentylator skraplacza?opisz jeszcze to raz powoli od początku

rednaxelA
11-06-2011, 22:22
Cos mieszasz kolego - chodzi o wentylator chłodnicy pod maską czy wentylatorek czujnika temperatury w kabinie?

michalek91
12-06-2011, 00:13
Chodzi o któryś z trzech wentylatorów, napewno odpowiadający za klime, nie wiem jak on się nazywa. Ten który pracuje ze sprężarką.

many19831
13-06-2011, 16:31
chodzi mu o wentylator chlodnicy ktory powinien zalaczac sie do 10sek po zalaczeniu sprezarki.....