PDA

Zobacz pełną wersję : Serwis dużej nawigacji



LukaszS84
16-06-2011, 00:51
Mam takie pytanie jest w Polsce firma zajmująca się serwisem i naprawą tej dużej nawigacji dotykowej w moim przypadku nie jest ona firmy Denso tylko Visteon, serwis ASO w Rzeszowie nie zdiagnozował nawet usterki kierując mnie do rożnych serwisów autoryzowanych na terenie Rzeszowa większość z nich nie podejmowała się bądź nie odnajdywali usterki. Chodzi o to że nie zależnie od tego czy radio jest włączone czy nie od czasu do czasu pojawiają się trzaski w tylnych głośnikach nieraz mają częste nasilenie a nie raz uda się porą trasę pokonać i nic nie trzaśnie czy też zabuczy, dodatkowo mam wrażenie ze czasami gdy słucham muzyki z płyty to radio jakby delikatnie ścisza utwór a po jakim czasie wraca do ustawionej głośności ale to naprawdę jak już to delikatnie ledwo słyszalne choć możliwe że już mam zwidy. Sprawdzane były głośniki oraz przewody, wymieniona została końcówka mocy i nic to nie dało.

WojtasS
17-06-2011, 01:20
pokaż zdjęcie tej navi bo jak mnei mam masz denso a że pisze visteon z tyłu to tak pisze i już... a próbowałeś odpiąć w ogóle ten głośnik co trzeszczy? albo zamienić go miejscami?

ASO się nie zna, nie miało do czynienia z navi z mondeo MK3 ani z focusów MK2...

LukaszS84
17-06-2011, 10:01
nie pokarze zdjęcia navi bo nie mam aktualnie tych kluczy do wyjęcia ale WojtasS uwierz mi na słowo bo oglądałem ją u mechanika i pisało tam Visteon i pisało jeszcze Made in portugal, a co do głośników to z tyłu mam założone nowe głośniki i nic to nie pomogło

Netoper
17-06-2011, 10:12
Tu koleżanka naprawiała
http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/59316-Pomocy-kto-ma-Mondeo-z-nawigacja-WARSZAWA/page2

1olek
18-06-2011, 09:36
moze masz zwarcie na kablach

LukaszS84
18-06-2011, 14:04
hmmm tylko czy to możliwe bo jak miałem wyjęta nawigacje na cały tydzień i zrobiłem autem około 200km i nic ani razu nie trzasło

Kapsel_lg
18-06-2011, 19:50
Visteony w mondeo mk3 to były tylko VNR 9000. Jak mniemam masz mały security panel do tej navi.

Jak wyjąłeś i nie trzeszczało to o niczym nie świadczy bo nie miało co trzeszczeć czyli brak napięcia na wiążce.

Podany link dotyczył navi z MK4 czyli Blaupunkta.

1olek
19-06-2011, 01:20
Tak poza tematem kto jest producentem DENSO ?

Kapsel_lg
19-06-2011, 09:36
hmmm... kto produkuje Denso? Nie będę odkrywczy jesli jak się domyślam będzie to DENSO :)

LukaszS84
04-07-2011, 15:31
Navi naprawiona wymieniono tą główną wtyczkę i wszystko jest ok ale i tak zdecydowałem ze sprzedaje upatrzyłem sobie sprzęcik z DVD tylko konsole muszę zmienić żeby dodać panel klimy.