PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Radio CB w mk III



Viki71
27-01-2006, 19:45
Wiem, wiem było ale prosiłbym kolegów o kilka zdjęć gdzie dokładnie widać zamontowane radyjko , antenkę .
Decyzja zapadła ostatecznie montuje Unidena 520 pluś dobra antena tylko jaka . Ile sklepów tyle opini. Od skrajnych czyli dziura w moim dachu poprzez magnes po reling. Mnie interesuje zamontowanie na klapie bagażnika. Wiem ,że właśnie tak są u niektórych z Was montowane dlatego plisss kilka fotek.
Wolę wydać kilka złotych więcej i uniknąć problemów z wymianami , narzekaniami itd . Liczę na pomoc kolegów.
Może macie propozycję innego zestawu, chętnie się z nią zapoznam.

ugni
27-01-2006, 19:53
Jeszcze mozesz zamontoać sobie na tylnej szybie.Tak sobie zrobił Luca.Pewnie zaraz sie odezwie do Ci podesle fotki.

P.S Uzupełnij profil czym jezdzisz -niby masz pod postem ale czytelniej jednak gdy jest w profilu.
Pozdrawiam

Luca
27-01-2006, 19:58
Ugni błyskawica :satan: , właśnie klepię posta :)

Viki - podeślij mi daresik mailowy, to sypnem fotki, nie chcę grzebać w imageshack (kiedyś tam wrzuciłem i był nawet post na stronie, ale chyba już "pozamiatali" :( ) a internecik ostatnio mnie zdycha i wolę bezpośrednio, możesz zresztą potem wrzucić na siakiś serwis foto i na stronkę, ku uciesze pozostałych Mondomaniaków :metal

Wal adresik i czekaj na foty.

Mój zestaw "firmowy" Uniden 520 XL + Santiago 600 Sirtela (skomponowany przez Graluu :pad: ) i śmiga jak marzenie :satan:

PS Już "zamortyzowany" :)

:metal :beer: :bigok:

Viki71
27-01-2006, 20:00
natan-grzegorz @wp.pl
Dziękuję z góry.

Luca
27-01-2006, 23:37
Dojszło, podoba się 8O , myślałem jeszcze o wrzuceniu tego uchwytu na górze klapy, ale za dobrze mamy spasowane autka :satan: i nie dało rady. Na dole szczelina jest troszkie większa, a poza tym uchwyt trochę pociera lampę, która jest z plastiku i nie ma obawy o rdzewienie :) .

No i bacik stoi dziarsko do góry w garażu, nie muszę nawet pochylać, a przy pierwszym pomyśle na montaż to jednak wylądowałby troszkę za wysoko i opierał się ciągle o sufit, a po co :)

PS Radyjko zamontowane w tym miejscu "ląduje" dokładnie obok nóżki i nie przeszkadza w operowaniu gazem, a i fotel można spokojnie przesunąć jeszcze do przodu (jak niższy kierownik będzie potrzebował), grucha jest w uchwycie na napoje (tym na tunelu, obok ręcznego) i pokrętła wszystkie pod ręką.

Moim zdaniem w MKIII lepiej się nie da :)

:metal :beer: :bigok:

ugni
27-01-2006, 23:54
Ugni błyskawica :satan: , właśnie klepię posta
No ba chciałes powiedzieć szybki jak kopniak Chucka Norisa :)) :jezyk1:

Talib
28-01-2006, 01:59
Witam wszystkich
Gdybym mogl prosic o fotki rowniez na moj adres: crudeoil@tlen.pl
Z gory wielkie dzieki
Pozdrawiam

Viki71
28-01-2006, 08:18
Dzięki . Wszystko pięknie doszło.
Radio w optymalnym miejscu, a antenka dyskretnie i właśnie brak problemów w garażowni.
Zdjęcia znajdą się na stronkach forum , tyle tylko ,że zapoda je oczywiście jak się zgodzi Rc 23 . Ja w tych wszystkich wrzutkach na stronki to cimno masa jestem i tyle moge powiedzieć.
Jeszcze raz dziękuję . Oczywiście jak moje będzie w autku to się pochwalę.

Luca
28-01-2006, 12:57
@ Viki - cieszę się, że pomogłem. Jak widzę obsługę przycisku :bigok: opanowałeś prefekcyjnie :) :brawo:

@ Talib - czekaj, aż fotki wrzucą na stronkę, mam nadzieję, że Mody podwieszą tak, żeby znowu "szczota" ich nie usunęła :satan:

@ Ugni - Powiedziałbym, że nawet szybszy, przy Tobie Chuck to mały pikuś :)) :)) :))

Miłego odbioru :satan:

:metal :beer: :bigok:

Karol_I
02-02-2006, 23:03
Wiatm:)

Mogłbys mi zapodac na maila fotki jak masz przymocowane antene od CB?:)?? Bo ja mam zamontowane antene CB zamiast anteny radiowej ale za to radyjko nie odbiera :)
Wielkie Dzieki

Pozdrawiam

rc23
02-02-2006, 23:14
Dzięki . Wszystko pięknie doszło.
Radio w optymalnym miejscu, a antenka dyskretnie i właśnie brak problemów w garażowni.
Zdjęcia znajdą się na stronkach forum , tyle tylko ,że zapoda je oczywiście jak się zgodzi Rc 23 . Ja w tych wszystkich wrzutkach na stronki to cimno masa jestem i tyle moge powiedzieć.
Jeszcze raz dziękuję . Oczywiście jak moje będzie w autku to się pochwalę.
zgodzi się :))

Luca
02-02-2006, 23:29
@ Karol - fotka poleciała na maila

@ rc23 - jeśli można to wrzuć fotki, które przesłałem do Viki na stronkę, żeby userzy mogli zasysać, ja ciągle walczę o siakiś sensowny dostęp do netu, ale żyjemy przecież w Polsce XXI wieku i wszystko musi nabrać mocy urzędowej :wall: :wall: Thx from the mountain :)) :)) :))

:metal :beer: :bigok:

Viki71
04-02-2006, 18:13
Zdjęcia miałem podać nagrane na CD dzisiaj (sobota),Robertowi na spociku ale zarówno jemu jak i mi zbytnio nie pasowało .
Straty nadrobie w przyszłym tygodniu.
Na marginesie dodam ,że mam już radio w samochodzie.
Mój zestaw uległ pewnym modyfikacją i ostatecznie mam Presidenta Johnny II i do tego przez dwa dni miałem antenkę Kentaki 75 cm ,ale w piątek zmieniłem na Meryland 155 cm , 5db 500 V. Montaż antenki podobnie jak u Luca na klapie bagażnika ale do góry. W miejscu gdzie ma Luca, zbytnio mam spasowane autko.
Wszystko chodzi jak trzeba. :metal Powiem krótka odkryłem drugie radiowe życie jakie toczy się na drogach. Walory misiaczki, suszarki pozostawiam bez komentarza osoby wtajemniczone wiedzą o co chodzi.
Zdjęcia oczywiście zapodam przez wykwalifikowaną pomoc Roberta Rc23.
Co ja bym bez Robercika zrobił. :pad: :pad: :pad:

Luca
05-02-2006, 14:34
No to super, że wszystko bangla :metal .
u mnie właśnie w górnej części nie pasił uchwyt do antenki, bo trochę obcierał o nadwozie, a tak też obciera ale o lampę, tak więc "ruda" nie grozi :terefere: .

Miłego odbioru i do usłyszenia na "bezdrożach" RP :metal

Wreszcie dzięki uprzejmości Roberta użytkownicy MKIII będą mieli parę opcji do wyboru :)
Robert :pad: :pad: w imieniu wszystkich obecnych i przyszłych CB-istów.

:metal :beer: :bigok:

ugni
05-02-2006, 16:59
przyszłych CB-istów.

Chcaiłeś napisać CB-raków :)) :) :satan:

Luca
05-02-2006, 22:43
CB-raków

:panna: Ty to masz pomysły :) :beer: :beer: :beer:

matzone
26-03-2006, 12:29
Podaje Wam adres ciekawej strony dotyczącej cb i całego osprzetu. Na tamtejszym forum znajdziecie dużo informacji i testów poszczególnych modeli. Forum w trakcie wysyłania tego postu chwilowo nie działało ale zerknijcie tam koniecznie jak już zaskoczy.

www.cb-radio.pl