PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Zanikający głos po lewej stronie



dycus
25-06-2011, 07:31
Witam. Czy ktoś z Was spotkał się z tym, aby dźwięk zanikał po jednej stronie samochodu, a po drugiej nie. W moim mondeuszu mam firmowe radio serii 3000. Gdy wjadę w jakąś nierówność to dźwięk potrafi zaniknąć po lewej stronie (kierowcy) i wraca czasem gdy wjedzie się w kolejną nierówność lub gdy wyłączę i włączę ponownie radio. Sprawdzone zostały już połączenia (kable) w drzwiach od kierowcy i nie wiem gdzie może leżeć przyczyna. Czy może to być wina radia? Proszę o pomoc.

PS.
Czy gdybym chciał wymienić radio, które mam, na fordowskie serii 5000 to czy będzie ono pasowało?

mondziak2005
25-06-2011, 07:49
powinno pasowac ale to chyba wina przewodoe a nie radia . wymij radio i i docisnij kostki

kula159
29-06-2011, 21:53
Moim zdanie wina leży po stronie instalacji pod dechą.. ;) Wyjmij radio i dociśnij kostkę, jeżeli nic to nie da, to sprawdź czy kabelki gdzieś nie poprzecinane są.. ;) Jest też 3 opcja że to wina radia i zaczyna siadać końcówka mocy, ale to raczej mało prawdopodobne bo by przestała grać na amen.. :) A co do nowego radia to jak najbardziej powinno pasować.. ;)

dycus
11-07-2011, 20:49
Witam. Jak na razie wyjąłem radio i docisnąłem kostkę do radia. Dzwięk do lewego głośnika powrócił. Dziękuję za radę. :)