PDA

Zobacz pełną wersję : [All] Peiying Alien PY-NB4000 subwoofer aktywny zamknięty



mariucha18
26-06-2011, 00:07
witam
czy ktoś miał do czynienia z tym subwooferem, ewentualnie słyszał?

utopia
26-06-2011, 06:41
tak
nie wierz reklamie -to nie jest subwoofer to buczydło ! Membrana w czasie"grania"dzieli się ,popiarduje i ogólnie jest to strasznie denerwujace.
kolejny chiński kit jako ciekawostkę mogę podać :
No obudowie producent deklaruje moc 1000W
w instrukcji czytamy :


Model:
PYNB4000
Waga:
4500g
Impedancja:
4 Ω
Średnica:
8
Moc max:
200W


a dalej mamy taki wpis

Amplifier Specifications
Klasa wzmacniacza:
AB
Ilość kanałów:
1
Zniekształcenie THD:
0.1%
Filtr dolnego pasma:
40Hz - 160Hz
Stosunek sygnału do szumów:
85dB
Moc RMS dla 4 Ohm:
60W


Tak naprawdę urzadzenie nie jest wstanie wygenerować tych 60W chyba że jest to mierzone w impulsie.
Jako stopień wykonawczy pracuje tam układ scalony i nie ma szans na taką moc bez przetwornicy .


Nie wiem czego oczekujesz ale za "trochę" więcej można złożyć już zestaw wzmacniacz + subik który zagra milion klas lepiej
jedyne co może nas ograniczać to budżet ...

Fred.X
26-06-2011, 09:35
Firmy Peying, Voicekraft, Naviheaven, Pyle, Dalco , i nie wiem co tak jeszcze omijaj szerokim łukiem, najtańszy sprzęt markowego producenta zagra lepiej niż najbardziej wybajerowany tych co wymieniłem na początku , zalecam nawet zakupienie używanego , żeby nie było rozczarowań
"zapewnia doskonałą jakość dźwięku z profesjonalną mocą " a co to jest ta profesjonalna moc :)) :))

utopia
26-06-2011, 12:50
Profesjonalna moc to taki " żer dla skner" ... takich chwytów jest wiele na alledrogo i innych miejscach byle by tylko złapać klienta
Myślę że jesli kolega odważy się podać budżet to można by mu coś doradzić z używek lub może i nawet nowego sprzętu

mariucha18
26-06-2011, 13:48
mam skrzynie, tylko że zajmuje prawie połowę bagażnika i myślałem nad czymś takim

Fred.X
26-06-2011, 14:12
jeśli chcesz niedużej skrzyni, a ma GRAĆ , to tylko :
Rockford Foosgate Punch P1 S412
JL Audio 12W0V2
Hertz ES 300
te 2 pierwsze grają rewelacyjnie, ten drugi dużo im nie odbiega , ale jest najmocniejszy, ale nie o moc tu chodzi tylko o jakość

mariucha18
26-06-2011, 14:16
zostanę przy tym co mam, bo gra dobrze, tylko myślałem żeby za każdym razem nie nosić tej skrzyni i stąd ten peiying:)