PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkI] Podłaczenie nowego radia do inst. z deckiem i wzmacn F



MarkOne
03-02-2006, 12:59
Witam!
Zakupiłem nowe Radio do Mondka bo stare 2007 mi sie zakodowało a pozatym słucham cd a nie kaset. No ale... Kupiłem sobie przejsciowki na iso z kostek forda i po podłaczeniu Radio sie właczyło ale nie graj głosniki.
Mam dwie kostki Forda standardowe czyli: pierwsza zasilanie i druga głosniki a i oprocz nich mam tam taka tasme z kablami ktore ida do wzmacniacza. Wzmacniacz juz mam odłaczony.
Doszedłem do wniosku ze skoru juz jest tam ta kostka do podpiecia głosników musi gdzies byc jakis styk który pozwala na wybór z której kostki maja byc nagłasniane głosniki:
Albo z wzmacniacza albo z tamtej kostki która podłaczyłem bezposrednio do nowego radia z wbudowanym juz wzmacniaczem.
Za schowkiem pasazera na dole znalazłem wolna jakas wolna koste ale jeszcze jej nie sprawdziłem do czego słuzy. Jesli Ktos ma z was jakis pomysł to czekam na sugestie

MarkOne
03-02-2006, 13:35
Panowie problem rozwiazany!!! wystarczyło tylko przpiac wtyczki i gra. Dolkładnie moja teoria sie sprawdziła a pod schowkiem na wyskosci stop sa do strony drzwi pochowane kable i wtyczki. U mnie były dwie identyczne wtyczki wiec wystarczyło odłaczyc wtyczke która szła od firmowego wzmacniacza a wpi±c druga identyczna wtyczke która szła od miejsca montowania radia. I wszystko elegancko hula.