PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Stukot przy niskiej prędkości



supenek
26-07-2011, 15:02
Witam
Prosze o porade.
Jestem za granicą i pojawił mi się dziwny stukot przy niskiej prędkości tak na 1 i 2 biegu do 40 km/h. Co dziwne pojawia się on zawsze po uruchomieniu auta, dopiero jak się nagrzeje silnik. Powyżej tej prędkości stukot zanika aczkolwiek czasami np. na rondzie jak schodzę do niskiej prędkości się pojawia. Sprzęgło komplet wymieniane rok temu na oryginał.Byłem u fachowców miejscowych i podejrzewają coś od skrzyni ale koszty tutaj horendalne (jestem na urlopie w Holandii). Powiedzieli że przejade 1 km i może być problem a może i kilka tysięcy km nic się nie stać. Auto przed wyjazdem przeszło przegląd i tydzień jeszcze jeździłem i nic się nie działo. Co robić?

Bartek
26-07-2011, 19:50
Na bank to jest w silniku?

supenek
27-07-2011, 00:09
Ja właśnie nie mam pojęcia z skąd to jest. Obstawiałbym raczej skrzynie biegów ale nie jestem pewien. Tutaj w Holandii stwierdzili że diagnoza skrzyni 7 godzin zajmie a 1 godzina 70 euro. To ja dziękuję bardzo. I to tylko diagnoza, a jak wyjdzie że to nie od skrzyni??? Będę jeździł nie mam wyboru a 6 sierpnia wracam do Polski. Oby tym autem.