PDA

Zobacz pełną wersję : Warszawa-prosba o ocene kolejnego st220



brave2010
28-07-2011, 18:08
Witam!poszukiwan ciag dalszy w zwiazku z czy zwracam sie z prosba tym razem do Klubowiczow z Warszawy i okolic w celu pomocy w ocenie auta,bo czas ucieka a trza cos w koncu kupic:)
Serdeczne dzieki.
http://allegro.pl/ford-mondeo-st220-salon-polska-idealny-i1741206858.html

norbi333
28-07-2011, 19:51
Z przodu ramka i halogeny nie od tego rocznika.

WraczNiet
28-07-2011, 20:46
jw. ponadto końcówki wydechu nie równo wystają, może to nic wielkiego, nie wiem, takie to jest ocenianie na podstawie fotek... Sugeruję wreszcie ruszyć 4 litery i obejrzeć samemu kilka fur, w tedy sam wyrobisz sobie opinię. Wiem wiem, nie uśmiech Ci się wydawać kasy na paliwo jeżdżąc po całym kraju w poszukiwaniu auta, ale uwierz, jeśli na poważnie zaczniesz się rozglądać za ST to tego nie unikniesz, każdy to chyba przerabiał zanim znalazł coś konkretnego. Samochodów jest mało w przeciwieństwie do diesli w kombi i często na miejscu ciężko coś przyzwoitego znaleźć, więc jak postanowisz, że na pewno chcesz ST to wsiadaj w auto/pociąg czy cokolwiek i w drogę!

O w morde, nie zauważyłem, że nie ma znaczka ST220 na kierownicy... :)

Przemo1903
28-07-2011, 22:21
Z drzwiami też coś nie tak bo ST fabrycznie nie miały listew bocznych

caqerr
28-07-2011, 22:25
z tą kierą może być tak że po prostu tempomacik sobie dołożył a , że nie znalazłem z stkowym to dał ze zwykłego... no nie wiem :D

brave2010
28-07-2011, 22:37
...Sugeruję wreszcie ruszyć 4 litery i obejrzeć samemu kilka fur..
:)

Wracz kilka fur to obejrzalem juz u siebie na miejscu dlatego za bardzo mi sie nie usmiecha latac po calej polsce zeby sie rozczarowac..")...Twoja fure tez mam caly czas na uwadze(jedynie wolalbym zeby byla w innym kolorze;P)...ale sam widzisz egzemplarz masz niby wszystko ok,ale na allegro tez juz troche czasu wisi...dlaczego???mow szczerze bo mam do Ciebie 800 km w jedna manke;P

darecki_
28-07-2011, 22:39
Tylko jest jeden drobny "szczegół" on NIE MA "tempomaciku":red: i śladów po znaczku st też nie ma-więc poducha "na bank" wymieniana.

Przemo1903
28-07-2011, 23:12
środek po lifcie a lampy tylne sprzed

WraczNiet
28-07-2011, 23:41
Wracz kilka fur to obejrzalem juz u siebie na miejscu dlatego za bardzo mi sie nie usmiecha latac po calej polsce zeby sie rozczarowac..")...Twoja fure tez mam caly czas na uwadze(jedynie wolalbym zeby byla w innym kolorze;P)...ale sam widzisz egzemplarz masz niby wszystko ok,ale na allegro tez juz troche czasu wisi...dlaczego???mow szczerze bo mam do Ciebie 800 km w jedna manke;P

No niestety koloru Ci nie zmienię, za to aktualna cena jest meeega atrakcyjna. Auto wystawiam chyba 3 raz, więc czy ja wiem czy tak długo, diesla dłuuużej sprzedawałem. ;) Przyjeżdżaj, to się przekonasz czy godny kupna, ja Cię mogę zapewniać, póki sam nie zobaczysz to się nie przekonasz, ot co!

norbi333
29-07-2011, 00:17
Drzwi przednie mają chrom ,którego nie było w tym roczniku.Tylne nie mają.Jak na przebieg to fotel mocno zniszczony.Poduszka była wystrzelona

---------- Post dodany o 23:17 ---------- Poprzedni post dodany o 23:16 ----------


mow szczerze bo mam do Ciebie 800 km w jedna manke;P
Chcesz kupić to jeździsz.Sam do Ciebie nie przyjedzie.Ja po swego jechałem 600 km w jedną stronę w ciemno.

MAG
02-08-2011, 11:13
Z drzwiami też coś nie tak bo ST fabrycznie nie miały listew bocznych
Ale można je było zamówić w salonie przy zamówieniu auta - widziałem kilka ST z listwami

Natomiast odpuściłbym sobie te auto ze względu na to, że gostek pisze o bezwypadkowości, a na 1000000% była zmieniana poducha kierownika ...

mondeo1983
02-08-2011, 11:32
konsola srodkowa wokolo radia zmasakrowana srubokretem:jaja:

tompiorko
02-08-2011, 14:48
Jeśli przód jak wskazuje norbi od innego rocznika, do tego zmieniana poducha...coś musiało być zeźbione zatem. Zapytać jegomościa z ciekawości. Osobiście odpuścił bym ten egzemplarz.