PDA

Zobacz pełn± wersję : garmin nuvi2X0



GrekuPL
29-07-2011, 18:57
mam garmina z map± gpmapa i po wczorajszej wycieczce jestem meeeega wkurzony :wall: :zly: co prawda szału nie było co do aktualnej mapy, bo chyba z roku 2010 ale kurde ta mapa nie odróżnia drogi gruntowej od drogi asfaltowej :zly:

jak± mapę wrzucić do tej JadĽki, co by dojechać zawsze do celu nie gubi±c zawieszenia ?

boro
29-07-2011, 19:06
jak± mapę wrzucić do tej JadĽki, co by dojechać zawsze do celu nie gubi±c zawieszenia ?
Wyboru w mapach na Garmina nie masz chyba zbyt wielkiego - CNE, GPMapa albo UMP-pcPL.

GrekuPL
30-07-2011, 15:18
GPMapę odpuszczę :) bo ona słabo odróżnia główne drogi od dróg gruntowych :wall: na ¦l±sku tak bł±dziłem :zly:

UMP-pcPL ? potrzebny map source ? czy bez też da się wkleić sam ten plik i użytkować ? :hmm:

boro
30-07-2011, 17:43
UMP-pcPL ? potrzebny map source ? czy bez też da się wkleić sam ten plik i użytkować ? :hmm:
Nie pomogę Ci bo nie pamiętam - dawno się bawiłem. Ale chyba potrzebny.

mad
03-08-2011, 18:22
GPMapę odpuszczę

Ee tam wrzuć tylko ostatni± jak się ukazała. o ile dobrze pamiętam 10.3. Chodzi i to dobrze Polskę przejechałem w tym ¦l±sk i jest OK.

Moim zdaniem mimo iż mamy 2011 jest najlepsza. CNE się chowa.
Edit:
Tylko że ja mam nuvi 1200T.

1olek
04-08-2011, 00:11
CNE się chowa.


a niby czemu ? uzywam od 2007 i jest to jedna z najlepszych map pod warunkiem ze jest aktualna. Niestety mapa Polski pozostawia wiele do zyczenia, a mianowicie na zachodzie drogi ktore nia sa ukonczone nie sa uwzglednione na mapie, natomiast drogi w pl ktore sa w budowie sa juz na mapie, w zeszlym roku na sile chcial mnie wepchac na autostrade ktora byla w budowie i nie byla oddana jeszcze do uzytku ;) A potem wladowal mnie na droge ktora byla ok ale dla auta 4x4 a nie osobowki ;) Ciekawe kto wprowadza dane o drogach z Polski ?

---------- Post dodany o 23:11 ---------- Poprzedni post dodany o 23:09 ----------

Ja obecnie uzywam City Nawigator Europe NT 2012.1 wersja 15.10

mad
04-08-2011, 16:44
uzywam od 2007 i jest to jedna z najlepszych map pod warunkiem ze jest aktualna.

Tak ale nie


mapa Polski pozostawia wiele do zyczenia,

Polska jest do kitu, zachód OK.