PDA

Zobacz pe³n± wersjê : [MkII] Jak tam wasza si³owniki INXX?



RWalentynowicz
06-02-2006, 16:45
Pytam, bo moje w³a¶nie zaprzesta³y wspó³pracy!? :wall:

gnacik
06-02-2006, 16:59
... moje tez nie trzymaja od czasow mrozniej zimy :(

RWalentynowicz
06-02-2006, 19:16
ja siê zastanawiam czy w "przysz³ej" przysz³o¶ci tego nie zamontowaæ tj dobra rzecz.?

Sprawa jest dyskusyjna. Moje zaprzesta³y dzia³ania po kilku miesi±cach od ich zakupu. Ale mo¿e ja poprostu mam pecha...

VinCe
06-02-2006, 20:26
moje dzia³aj±.. a zamontowa³em je chyba jeszcze przed Oktanem...

pawulon
06-02-2006, 20:40
ja siê zastanawiam czy w "przysz³ej" przysz³o¶ci tego nie zamontowaæ tj dobra rzecz.?

Sprawa jest dyskusyjna. Moje zaprzesta³y dzia³ania po kilku miesi±cach od ich zakupu. Ale mo¿e ja poprostu mam pecha...

No a nie ma na ten towar gwarancji?
Sam sie przymierza³em, ale na razie to klamki pod¶wietlanie, o¶wietlenie w drzwiach............ i dopiero pó¼niej si³owniki :) :)

Ale w takiej sytuacji to musze przemy¶leæ sprawê :wall: :wall:

RWalentynowicz
06-02-2006, 21:01
ja siê zastanawiam czy w "przysz³ej" przysz³o¶ci tego nie zamontowaæ tj dobra rzecz.?

Sprawa jest dyskusyjna. Moje zaprzesta³y dzia³ania po kilku miesi±cach od ich zakupu. Ale mo¿e ja poprostu mam pecha...

No a nie ma na ten towar gwarancji?
Sam sie przymierza³em, ale na razie to klamki pod¶wietlanie, o¶wietlenie w drzwiach............ i dopiero pó¼niej si³owniki :) :)

Ale w takiej sytuacji to musze przemy¶leæ sprawê :wall: :wall:

A cholera wie czy towar ma gwarancjê. Kupowa³em dziêki uprzejmo¶ci Oktana i nie pyta³em jak z ewentualnymi wadami.

lyssy
06-02-2006, 21:15
No ja nie chcia³bym byæ z³ym prorokiem ale...
Widzia³em podobne si³owniki u znajomego w Vectrze (firmy Powerco¶tam) - wygl±daj± ³adnie ale niestety, jak kole¶ chce pod mask± pogrzebaæ to stosuje odpowiedniej d³ugo¶ci kij od szczotki... :wall: Widaæ to powszechny problem...

Piotrek
06-02-2006, 22:55
do³±cze do grona nie dzia³aj±cych

Witacjcie
:beer:

Oktan
06-02-2006, 23:13
u mnie te¿ - uwa¿am ¿e trzeba do go¶cia uderzyæ :car: :getsome: czyli grzecznie poprosiæ o wyja¶nienia :boks: :madrala: :guns: :drink: :palacz: :guns: :getsome:

PS.: kolejno¶æ emotikonek nie jest przypadkowa :satan:

pawulon
06-02-2006, 23:52
Widze, ze te si³owniki to s± sezonowe, a raczej jedno-sezonowe :panna:

a potem to ju¿ trzeba na wyposa¿eniu :jaja: kija od szczotki woziæ

RWalentynowicz
06-02-2006, 23:58
u mnie te¿ - uwa¿am ¿e trzeba do go¶cia uderzyæ :car: :getsome: czyli grzecznie poprosiæ o wyja¶nienia :boks: :madrala: :guns: :drink: :palacz: :guns: :getsome:

PS.: kolejno¶æ emotikonek nie jest przypadkowa :satan:

Masz mo¿e na niego jakies namiary, sam napiszesz, czy te¿ mo¿e zorganizujemy zbiorowy atak? Jakies inne pomys³y rozwi±zania naszych bol±czek? :satan:
Pozdrawiam

Truszek
07-02-2006, 13:22
Moje zmar³y ¶mierci± naturaln± przy -30 :satan: w dodatku ruda siê na nich zalêg³a :) .

Kolega który je zaadaptowa³ do toyoty potwierdzi³ zgon swoich :)) , ruda równie¿ jest obecna.

Co za zakup :bigok:

waldemarz
07-02-2006, 13:42
Widze ze wszystkim padly, ale co sie chcieliscie spodziewac po silownikach w cenie 80 zl(komplet). Jak juz tak sie dzieje to zobaczcie swoje silowniki przy tylnej klapie i te. Napewno bedzie widoczna roznica. Ja nie wiem czy moje dzialaja bo autko poszlo , ale na wszelki wypadek nie demontowalem jednak preta. :satan: Widze w swojej omedze, ze silowniki od przedniej maski mam jednak sporawe i jak podnosze klape to mocno trzymaja, a tamte to juz po zamontowaniu mialy slab± sile utrzymania. Teraz wiadomo, ze juz tych silownikow nikt z nas nie kupi.

v1tek77
07-02-2006, 14:45
Az dzisiaj pojde otworzyc maske, chociaz po takich opadach sniegu nie wiem czy mi sie bedzie chcialo kopac :jezyk1: :beer:

waldek11
07-02-2006, 14:49
Je¶li dobrze rozumiem chodzi wam o si³owniki od klapy baga¿nika a je¶li tak to szperaj±c po necie w poszukiwaniu sprê¿yn gazowych/amortyzatorów/si³owników do mojego MKII HB znalaz³em to:

http://www.eurotechnika.com.pl/samochodowka.htm

Ceny s± przystêpne

gozma
07-02-2006, 15:06
Je¶li dobrze rozumiem chodzi wam o si³owniki od klapy baga¿nika

Nie, im chodzi o si³owniki do maski takie jak TU (http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=83621494)

waldek11
07-02-2006, 15:21
A w takim razie sorry :pad:

navigator
07-02-2006, 15:43
Co za zakup :bigok:

... :up: ..no pierwsza klasa..... :rotfl: :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:: rotfl::rotfl::rotfl::karewa niemogiem rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::r otfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

:satan: E :satan:

pawulon
07-02-2006, 15:46
Nie, im chodzi o si³owniki do maski takie jak TU (http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=83621494)

A go¶ciu chyba dobre wie co za sprzedaje:

"DOKONUJ¡C ZAKUPU PRZEDMIOTU ZAPOZNA£ES SIÊ Z DOK£ADNYM OPISEM PODANYM W AUKCJI – BIERZESZ DO WIADOMO¦CI, ZE NA ZAKUPIONE CZʦCI NIE JEST UDZIELANA GWARANCJA – TYM SAMYM NIE PRZYJMUJÊ ZWROTÓW"

Mo¿e powinni¶cie napisac o tym do Allegro, ¿e ludziom kit wciska.

Lowlander
07-02-2006, 15:50
Je¶li dobrze rozumiem chodzi wam o si³owniki od klapy baga¿nika

Nie, im chodzi o si³owniki do maski takie jak TU (http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=83621494)

Z opisu aukcji:

"Bierzesz do wiadomo¶ci, ¿e na zakupione czê¶ci nie jest udzielana gwarancja".

To chyba jak±¶ gwar± pisane. Ale pani na opakowaniu ca³kiem ca³kiem :satan:.

tkilan
07-02-2006, 20:14
tak swoja droga to fajna :ass: jest na tym opakowaniu :satan: zeby taka byla w zestawie.
Z regoly jak jest fajna na opakowaniu to jest kicz :)

airzocho
07-02-2006, 20:33
To,ze gosc napisal w tresci aukcji,ze nie ma gwarancji, to nie znaczy,ze nie ma gwarancji :)
Pisac to sobie on moze co chce, a gwarancja i tak jest, bo kodeks cywilny mowi,ze jest.
Jak nie bedzie chcial przyjac towaru do naprawy to zlozcie pozew zbiorowy :)) Ale bedzie beka :)

Lowlander
07-02-2006, 21:24
To,ze gosc napisal w tresci aukcji,ze nie ma gwarancji, to nie znaczy,ze nie ma gwarancji :)
Pisac to sobie on moze co chce, a gwarancja i tak jest, bo kodeks cywilny mowi,ze jest.
Jak nie bedzie chcial przyjac towaru do naprawy to zlozcie pozew zbiorowy :)) Ale bedzie beka :)

Oczywi¶cie wiem, ¿e masz racjê. Nie mam nawet informacji, czy to od tego akurat kolesia by³o brane. Pisaæ to on sobie mo¿e... Po prostu roz¶mieszy³o mnie jego sformu³owanie o gwarancji. Bierzesz to do wiadomo¶ci? :))

Swoj± drog± ciê¿ko zrozumieæ przyczynê tak szybkiego "padu". Mo¿e te wewnêtrzne simmeringi nie wytrzyma³y tak niskich temperatur i gaz wylecia³?

Michal72
08-02-2006, 00:32
A moje funguj± bezproblemowo :banan: :banan: :banan: . Fakt faktem, ¿e rdza siad³a, ale tylko na tych koñcówkach z gwintem. Drugi fakt jest taki, ¿e nie wiem po co tak czêsto otwieracie maski? :satan: Czy¿by tak czêsto Wam autka odmawia³y pos³uszeñstwa? :satan: :satan: :satan: Ja otwieram tylko jak dolewam p³ynu do spryskiwacza... :)

RWalentynowicz
08-02-2006, 08:01
Mam V6. To ³adny silnik. Lubiê na niego patrzeæ :satan:

gorilla666
09-02-2006, 01:51
ja z tych samych powodów co kolega V6-mi³o popatrzec,mi³o pos³uchac :satan: a moje si³owniczki narazie dzie³aja,ale od samego poczatku ich moc byla watpliwa wiec jak wiosan nadejdzie beda juz zupe³nie do niczego :zly: lipa straszna

Michal72
09-02-2006, 10:46
A moje trzymaj± mocno. Od pocz±tku by³o ciê¿ko otworzyæ jak siê odemknê³o maskê, od po³owy sama jecha³a do góry ale wolno i w górze sta³a jak ta lala :banan: . Ale jak koledzy bêd± reklamowaæ u go¶cia to poprê w 100%, a jak trzeba bêdzie to zepsuje specjalnie moje si³owniki, ¿eby nas wiêcej by³o :metal :satan:

Truszek
09-02-2006, 12:56
Mam V6. To ³adny silnik. Lubiê na niego patrzeæ :satan:

Ja te¿ mam V6 - jest na czym oko zawiesiæ :satan:

RWalentynowicz
09-02-2006, 13:14
Mam V6. To ³adny silnik. Lubiê na niego patrzeæ :satan:

Ja te¿ mam V6 - jest na czym oko zawiesiæ :satan:

To¿ wszyscy wiedz± co masz :terefere:

v1tek77
09-02-2006, 13:58
A moje trzymaj± mocno. Od pocz±tku by³o ciê¿ko otworzyæ jak siê odemknê³o maskê, od po³owy sama jecha³a do góry ale wolno i w górze sta³a jak ta lala :banan: . Ale jak koledzy bêd± reklamowaæ u go¶cia to poprê w 100%, a jak trzeba bêdzie to zepsuje specjalnie moje si³owniki, ¿eby nas wiêcej by³o :metal :satan:
Moje tez narazie dzialaja, bo specjalnie sprawdzilem :metal

Truszek
09-02-2006, 14:44
Mam V6. To ³adny silnik. Lubiê na niego patrzeæ :satan:

Ja te¿ mam V6 - jest na czym oko zawiesiæ :satan:

To¿ wszyscy wiedz± co masz :terefere:

TAk siê tylko delikatnie przypominam :) jak by kto¶ zapomnia³ :satan:

gozma
09-02-2006, 15:26
Moje tez narazie dzialaja, bo specjalnie sprawdzilem :metal

Bo pad³y tylko w MkII, a w MkI dzia³aj± :satan: