PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIV] Wymiana fabrycznych srebrnych plastików na czarne



chrza_szcz
04-08-2011, 00:00
Proszę o poradę:
Tak jak w temacie, irytują mnie od początku srebrne fabryczne plastiki szumnie nazywane przez producenta "aluminiowymi":)

Czy jest jaka kolwiek możliwość kupienia gdzieś (nie wiem gdzie) czarnego plastiku do konsoli centralnej zamiast ochydnego srebrnego, który apropos troche się już porysował, doskonale będzie jeśli można też kupić czarne "łezki" na drzwi oraz nad schowkiem.

Dodam, że chodzi o Mondeo MK4 '08
Dziękuję za wszystkie porady

andrzejud
04-08-2011, 08:05
Nie mam pewności, ale chyba w Titanium S były czarne imitujące włókno węglowe. Mógłbyś kupić wtedy oryginał. Ale co do rysowania to pewnie dużej różnicy nie będzie.

Ja mam u siebie coś niby szczotkowane aluminium - nie są srebrne tylko trochę ciemniejsze. Nawet się nie rysują, ale to też plastik.

chrza_szcz
04-08-2011, 08:16
Tak tak chodzi mi dokładnie o te z Tit S czarne. One się będą rysowały ale to nic :) w stosunku do mojej wiecznej złości na wygląd "szczotkowanego aluminium"
Nie wiesz o jakimś sklepie gdzieś w polsce, które oferuje takie rzeczy, w fordzie wczoraj dowiedziałem się że się da ale jest trudnośc czyli jak zwykle milion problemów nie mających związku z tematem.. :)

andrzejud
05-08-2011, 22:33
Spróbuj zapytać w www.ford.sklep.pl
Sądzę, że tylko oryginały wchodza w grę bo z używek to trudno będzie Ci trafić.

Pablo81
05-08-2011, 22:41
też mam "szczotkowane alu" ale zawsze to lepiej wygląda niż pseudodrewno Ghia ;)

co do tych czarnych - poszukaj może wśród sprowadzających uszkodzone auta na części...

chrza_szcz
06-08-2011, 11:38
No zdecydowanie szczotka aluminiowa lepiej wyglada niz "drewno" (szumne slowo:))
Ale tak, musze poszukac po rozbitkach, dziekuje Panowie za informacje, do uslyszenia :)