PDA

Zobacz pełną wersję : prośba o ocenę mondeo mk3



WojtasS
05-08-2011, 13:40
http://moto.allegro.pl/ford-mondeo-ghia-super-stan-instalacja-gazowa-i1748564094.html

może ktoś coś zobaczy ze zdjęć :) albo może ktoś mondziaka zna?

Paker
07-08-2011, 05:08
kolego powiem ci tak dzwoniłem do gościa był znajomy w wawie ogladał tego mondeo chcesz moge podesłac ci zdjecia i powiem ci tak:

silnik chodzi równo elegancko tylko jest zamulony na lpg jak i pb
myk jest taki ze na lpg idzie lepiej niz na bp, instalacja gazowa firmy PRINCE załozona 2005 roku autem jeżdziła zona.Auto generalnie ma duzo poprawek lakierniczych na drzwiach na dolnych rantach korozja,jak i bąble w 2 miejscach,przerysowane kluczem drzwi przednie i tylne głęboko,nadkole przetarte, na skórze widać ślady od fotelika,przypalona tapicerka i zalany...ma błąd czujnika oblodzenia świeca sie 2 naraz żółta i czerwona,bity był z tyłu tz gości twierdził ze zderzak i lampa ale coś więcej było chyba robione jeszcze bo blacha tez nie wygląda w tamtym miejscu na oryginalna.Zona jeździ tym autem tak mi gadał ... silnik suchy nie chlapie oleju,zawieszenie tez ok,zaś klocki do wymiany bo masakra.Generalnie gadałem z chłopakami ze jak v6 zamulony to silnik musi być ostro skatowany 0 dynamiki na ta moc o tak powiem jak chcesz uśmiechnij sie do mnie podeśle ci zdjęcia mam ich około 40 ze szczególnymi wadami,rysami etc... wiec ja sobie odpuściłem zakup tego mobilka bo kupisz za 14.000 a bóg wie co będzie z silnikiem wiec twoje ryzyko


tu masz fotki:
http://www.megaupload.com/?d=HQDXG627

ściągnij i oglądaj w jakim stanie on jest bo na fotce na allegro jest ok ,a w rzeczywistości to tragedia tyle ci powiem :)

WojtasS
07-08-2011, 11:00
już ściągam , dzięki serdecznie, chociaż gostek przez telefon powiedział mi to samo...(tyle dobrze) ale jak oglądał ktoś to mondeo to przynajmniej na darmo 600km nie będę robił :bigok: co do tego że był bity mi powiedział, że tylni błotnik był robiony, jak nie wymieniany, lampa wymieniona zderzak malowany i chyba(on nie pamiętał) klapa wymieniana... co do silnika to mówił że pracuje równo cicho i że suchy, o korozji mówił że nie ma... może nie wiedział gdzie popatrzeć. Mówił mi że drzwi kierowcy są przerysowane i wgniecone. nie mówił nic o rysach kluczem. No jest jeszcze jedna sprawa z tym silnikiem może imrc jest walnięty ?

Paker
07-08-2011, 13:15
nie wiem wiesz kolego bo to znajomy sprawdzał troche czytałem na forum o tym v6 i tak sie zaczyna wiesz wymieniasz swiece,potem kable,potem okazuje sie ze nie to cewkę etc etc w efekcie ładujesz ze 2-3 klocki w silnik brak efektu i albo sprzedajesz go albo kupujesz nowy silnik :D

moim zdaniem jak kupić auto to kupić wymienić części eksplatacyjne i jeździć bez inwestowania w remont silnika... napisz mi jak oceniasz to autko po oblukaniu tych fotek

co do zderzaka tak mówił to samo ale błotnik tez wydaje się szpachlowany

WojtasS
07-08-2011, 22:32
powiem tak , ja wiem że 10 letnie auto nie będzie idealne... ale za dużo otarć i rys, rdzę na drzwiach bym przeżył... gorzej że już na progu wychodzi... ciekawe czy czasem nie zostało zalane to auto.. skóra jak na ten przebieg to całkiem nieźle wygląda... póki co to odpuszczam temat tego v6 z wawy. Dzięki serdecznie za pomoc :beer:

Paker
07-08-2011, 23:11
powiem tak , ja wiem że 10 letnie auto nie będzie idealne... ale za dużo otarć i rys, rdzę na drzwiach bym przeżył... gorzej że już na progu wychodzi... ciekawe czy czasem nie zostało zalane to auto.. skóra jak na ten przebieg to całkiem nieźle wygląda... póki co to odpuszczam temat tego v6 z wawy. Dzięki serdecznie za pomoc :beer:


heh spoko spoko będzie okazja podziękować na zlocie :P