PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkII] spalania zim±



art-e
08-02-2006, 14:31
Witam

Jak powinno wygl±dać spalanie zim± dla sekwencji?
Skoro i tak odpalamy na bezynie (i idzie jej wiecej przy rozruchu zim±), to póĽniej na gaz przeł±cza sie jak silnik jest juz choć troche rozgrzany.

Wiec ile wiecej powinno auto spalać tego gazu zim±?

Pozdrawiam

kr1s1983
08-02-2006, 18:20
mi pali mniej wiecej tyle samo no ale dochodzi ttuaj duza ilosc benzyny okolo 2 litry na 100km

alienides
08-02-2006, 19:51
Ja mam co prawda II gen. ale w zimie spalanie caly czas wychodzi ok 8,5-9l (70% trasa w 4-5 osob) Na benzynie do przelaczenia jade max 1km.

bary
10-02-2006, 18:59
Spalanie gazu zim± jest bardzo porywnywalne jak latem. Ponieważ gaz powinien sie przełaczyć po osi±gnieciu odpowiedniej temperatury silnika (a bardziej płynu)więc nie powinno mieć to wpływu na wieksze zuzycie (przynajmniej jest tak u mnie).
Problemem jest to, że dłużej się jeżdzi na benzynie i to podraża w ogólnym rozrachunku eksploatację zim±.
Pozdrawiam.

LaBobas
11-02-2006, 21:30
Spalanie gazu zim± jest bardzo porywnywalne jak latem. Ponieważ gaz powinien sie przełaczyć po osi±gnieciu odpowiedniej temperatury silnika (a bardziej płynu)więc nie powinno mieć to wpływu na wieksze zuzycie (przynajmniej jest tak u mnie).
Problemem jest to, że dłużej się jeżdzi na benzynie i to podraża w ogólnym rozrachunku eksploatację zim±.
Pozdrawiam.Tylko,ze w zimie gaz jest troszke inny niz w lecie.Nie wiem czy to ma wplyw na spalanie.Na cene LPG niestety ma :wall: