PDA

Zobacz pełną wersję : 2.2 TDCi 200KM ze zwykłym automatem czy 2.0 EcoBoost ze skrzynią PowerShift????



romano
25-08-2011, 15:32
Witam

Po 3 letnim , nieudanym , romansie z VW Passat wracam do Forda Mondeo

Chce kupic nowego z salonu w wyposazeniu LXS, ale nie mam pojecia jaki silnik wybrac

2.2 TDCi 200KM z automatem starszej generacji, PowerShift nie jest jeszcze oferowany z tym silnikiem.

czy może 2.0 EcoBoost 240KM ze skrzynią PowerShift.

Czy mial ktos okazje sie takimi modelami przejechac? Jak wrazenia?

Oczywiscie FORD nie ma takich samochodow do jazdy testowej, wiec pozistaje mi zaufac uzytkownikom :)


I jeszcze jedno. Czy ktos ma zdjecie jak wyglada pakiet stylizacyjny (spojlery przod tyl itp- fabryczne) . Biore go w Kombi i nie chce "przesadzic" ze stylizacja.
Oczywiscie FORD w Warszawie nie ma takiego zeby pokazac,.

bede wdzieczny za wszelkie uwagi / komentarze itp

pozdrawiam
Roman

pietras
02-11-2011, 23:57
Jeśli potrzebne nadal te zdjęcia mogę podesłać, ale do 5d w wersji titanium.
Zdecydowałem się na 240 ecoboost, mogę opisać swoje wrażenia ale nie mam porównania ze starszym automatem.

Pozdrawiam

kreml73
03-11-2011, 01:45
Zdecydowałem się na 240 ecoboost, mogę opisać swoje wrażenia
Opisuj choćby dla potomnych:metal:

Jareczek1980
03-11-2011, 14:07
bardzo dobry wybór, a co z tym passatem było nie tak?

caqerr
03-11-2011, 18:11
był passatem :rotfl:
wieś wagen to wieś wagen. :rotfl:

Domelo
03-11-2011, 21:35
a co z tym passatem było nie tak?

Jeśli koledze chodzi o model b6 to poczytaj trochę co ja tu na forum pisałem :) Pewnie kolega przeżywał to samo :hehe:



wieś wagen to wieś wagen.

Dokładnie. I nic tego nie zmieni :hehe:

romano
13-11-2011, 00:10
bardzo dobry wybór, a co z tym passatem było nie tak?

W passacie wymienilem pol silnika. Zaczelo sie od pompy paliwa, w ktorej to zamontowany jest filtr paliwa, ktory to wlasnie uleg l destrukcji i odplynal z paliwem do spalania. Wymienilem walek rozrzadu, inne elektroniczne "*******y"ktorych uz nie zlicze, i na koniec pompe oleju>
I jak to mi ostatnio mechanik powiedzial: ciesz sie Pan ze silnika nie wymieniles, bo to jest bardzo w passatach prawdopodobne, po 100 tys przebiegu.

a poza tym. Mam wersje Highline, czyli najlepiej wyposazona. A platiki trzeszcza jak w Dacii Sandero. W mondeo III takiego czegos nie doswiadczylem.

Wiec wracam do mondi

---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

P.S.

Wybralem 2,2 tdci - Moment obrotowy mnie przekonal :)

Domelo
15-11-2011, 18:11
W passacie wymienilem pol silnika. Zaczelo sie od pompy paliwa, w ktorej to zamontowany jest filtr paliwa, ktory to wlasnie uleg l destrukcji i odplynal z paliwem do spalania. Wymienilem walek rozrzadu, inne elektroniczne "*******y"ktorych uz nie zlicze, i na koniec pompe oleju>
I jak to mi ostatnio mechanik powiedzial: ciesz sie Pan ze silnika nie wymieniles, bo to jest bardzo w passatach prawdopodobne, po 100 tys przebiegu.

No to Ci powiem że my aż tyle w naszym nie robiliśmy :wow: U nas głównie elektronika ale mimo wszytko w aucie tej klasy nie powinno coś takiego mieć miejsca :boshe:





a poza tym. Mam wersje Highline, czyli najlepiej wyposazona. A platiki trzeszcza jak w Dacii Sandero. W mondeo III takiego czegos nie doswiadczylem.

Nasz jest sportline i to samo zauważyłem. w mondeo 2001 jest pod tym względem o wiele lepiej :hmm:

Wybralem 2,2 tdci - Moment obrotowy mnie przekonal

Graty :bigok: Pochwal się furą w naszej flocie :fan: