PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Jak przykleić emblemat



marvin
12-02-2006, 02:38
Mam pytanko jak przykleić emblemat FORD na tylną klapę
tzn czego użyć żeby nie urwało go na następny dzień
Bo mam obawy co do taśmy dwustronnej a może znacie jakieś dobre taśmy

Blady
12-02-2006, 04:55
Jest cooś takiego jak taśma dwoostronna piankowa. Jak walnołem w poprzednim samochodzie znaczek to poozniej naprawde ciezko było go oderwać.Koopiłem ją w jakims Obi łaj kenobi czy innej kastoramie:) pare złotych dosłownie.
Pozdrawiam

Zapomniałem...przed naklejeniem nalezy odtłooscić !!!! w siesie blache i znaczek

fuel111
12-02-2006, 05:03
Możesz również w ASO nabyć taśmę dwustronną do lusterka wstecznego - koszt 2 zł. :metal lub mocny klej distal czy poxipol

waldemarz
12-02-2006, 12:27
Ale ten emblemat jesli jest nowy to powinien miec juz taka tasme dwustronna i naprawde bardzo mocno to trzyma, oczywiscie nie polecam tego robic teraz, poniewaz jest za niska temperatura zewnetrzna i blacha jest mocno wilgotna.

marvin
12-02-2006, 12:55
Dziekuje paowie :)

Majer
26-02-2006, 21:10
Jak odkleić emblemat "nordic" oraz "mondeo" bo chcialbym miec czysta klape? Pozdrawiam

Kizior
26-02-2006, 21:26
hello
jezeli jest przyklejony na tasme piankowa to polecam zerwac na "zywca" i pozostala tasme nasaczyc nitro, odczekac i kawalkiem zwinietej gazy tez nasaczonej nitro powoli scierac.

pozdrawiam

krzys-68
27-02-2006, 10:08
Mam pytanko jak przykleić emblemat FORD na tylną klapę
tzn czego użyć żeby nie urwało go na następny dzień
Bo mam obawy co do taśmy dwustronnej a może znacie jakieś dobre taśmyDobra firmowa tasma dwustronna i podgrzac emblemat przed zalozeniem tasmy.Tak samo postapic przed przyklejeniem,podgrzac suszarką blachę